Widok

K. - opinia

Jestem zawiedziony działaniami tego dewelopera. Kupiłem mieszkanie na os. Azymut z terminem oddania do końca sierpnia 2019, mamy praktycznie luty 2020 i nadal nic nie wiadomo. Za każdym razem pracownicy Inpro "wyrażają nadzieję, że może za kolejnym podejściem otrzymają odbiór budowy". Ot fachowcy. Dodam, że ponoszę od kilku miesięcy koszty wynajmu oraz kredytu hipotecznego, a nadal nie mogę tam zamieszkać! Łącznie miesięcznie wyrzucam w błoto prawie 2,5 tys.zł. Tragedia, a deweloper zamiast odszkodowań przesyła jedynie przeprosiny w mailach.
Moja ocena
Inpro SA kategoria: Deweloperzy
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
jakość: 1
 
terminowość: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu

Szanowny Panie,

Dokładamy wszelkich starań i robimy co w naszej mocy, aby jak najszybciej zakończyć proces uzyskania pozwolenia na użytkowanie osiedla Azymut w Gdyni. Zarówno kwestię opóźnienia dotyczącego zakończenia budowy, jak również braku uzyskania pozwolenia na użytkowanie wyjaśnialiśmy w korespondencji listownej oraz w trakcie spotkań z klientami.
Aktualnie finalizujemy prace na Osiedlu, które wykonujemy zgodnie z otrzymanymi zaleceniami pokontrolnymi PINB. Zakończyliśmy wymianę powierzchni poliuretanowej na nawierzchnię trawiastą na terenie placu zabaw. Natomiast montaż dodatkowych, przeszklonych elementów zabezpieczających zostanie zakończony do 15 lutego br.
Wszystkie mieszkania zamierzamy przekazać w ciągu kilku dni od uzyskania pozwolenia na użytkowanie. Dodatkowo informujemy, że zgodnie z umową deweloperską zostaną Państwu przyznane odsetki, które naliczymy przy ostatecznym rozliczeniu mieszkania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry