Widok

K - opinia

Odradzam korzystania z usług tej agencji. Mieszkanie które zostało mi oddane do odbioru było nagannie wykończone:
1. listwy położone rażąco krzywo w sposób celowo złośliwy gdyż zgłaszałam uwagi do mieszkania jeszcze przed jego odbiorem,
2. wszystkie kontakty zamontowane krzywo,
3. drzwi wejściowe do mieszkania podziurawione z odłamanym brzegiem od dołu,
4. farba na ścianie w kilku miejscach ciemniejsza i odstająca od reszty,
5. brak listew za meblami,
6. sprzęt i umeblowanie dobrane w najtańszym możliwym standardzie, inne niż umówione, dobrane bez mojej zgody i wiedzy,
7. klamki od okien nie dokręcają się do końca,
8. klamki, blaty, płyty oraz okna brudne od farby, silikonu i fugi
9. porysowana podłoga, podziurawione meble i oprawy okien,
10. inny sprzęt niż był w ofercie: zlew w innym kolorze, narożnik innej i dużo tańszej, podrobionej marki,
11. kolanka pod zlewozmywakiem wskazujące wodę ciepłą i zimną zamienione miejscami,
12. gniazdko w łazience niewłożone do ściany,
13. mieszkanie było nieposprzątane przy odbiorze, pełno kurzu i brudu, wycieraczka stara i poplamiona od farby.

Odmówiono mi wydania dokumentów za sprzęt, nie podano kodu do mieszkania, naganna jakość kontaktu.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
pomoc merytoryczna: 1
 
prowizje i opłaty: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu

Szanowna Pani z przykrością stwierdzamy, że Pani opinia jest w całości kłamliwa i nie sprawiedliwa.

Pragniemy zauważyć że odebrała Pani mieszkanie zgodnie z umową, oświadczając zarówno w umowie sprzedaży jak i w protokole zdawczo-odbiorczym, że zapoznała się ze stanem i wyposażeniem lokalu, co więcej potwierdziła Pani iż w całości go akceptuje.

Z naszej Strony gwarantujemy, że wystąpimy na drogę Sądową za podanie nieprawdziwych informacji i pomówienia naszej firmy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry