Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
K - opinia wątek zamknięty Odradzam korzystania z usług tej agencji. Mieszkanie które zostało mi oddane...
~K
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2020

Agent współpracujący wątek zamknięty Witam, chciałabym przestrzec o ile nie przed samą sprzedażą, ponieważ została...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 października 2019

Zdecydowanie odradzam... wątek zamknięty Nie polecam korzystania z usług tego biura. Zaraz po podpisaniu umowy, która...
~Paweł
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 maja 2012

Nie polecam wątek zamknięty Agencja w stylu "załatw sobie sam a my Cię podliczymy". Agentka ograniczyła...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2017

Ok ! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam; szybko i konkretnie.
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2016

Polecam! Drugi raz sprzedałem szybko mieszkanie! wątek zamknięty Szybko sprzedałem swoje mieszkanie w zadowalającej dla mnie cenie z pomocą...
~G.N.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 grudnia 2015

Odradzam wątek zamknięty Chociaż kontakt z pośrednictwem był już jakiś czas temu, to radzę omijać tę...
~mk
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lipca 2013

SUPER !!! wątek zamknięty Firmę oceniam jako Super Profesjonalną, oraz Bardzo uczciwą co w dzisiejszych...
~Andzrej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 grudnia 2014

piotr - opinia wątek zamknięty Obsługa biura potraktowała mnie profesjonalnie, nie mam zastrzeżeń.
~piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 lipca 2014

pełen profesjonalizm wątek zamknięty Dziękujemy właścicielowi firmy p.Miloszowi Andrzejczyk za pomoc w sprzedaży...
~Andrzej i Lucyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 czerwca 2014

Polecam wątek zamknięty Polecam biuro Andrzejczyk Nieruchomości. Sprzedałam mieszkanie przez oddział...
~Ewa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 stycznia 2014

Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Od dłuższego czasu próbowałam sprzedać mieszkanie...
~Ewa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 listopada 2013

Polecam wątek zamknięty Sprzedaliśmy z tą firmą mieszkanie w Rumi. Na brak klientów nie mogliśmy...
~Sławek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 stycznia 2013

polecam biuro andrzejczyk wątek zamknięty kupiłam przez to biuro mieszkanie w redzie. jeden z pracowników pan jakub...
~ola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 stycznia 2013

Odradzam zdecydowanie... wątek zamknięty Odradzam zdecydowanie korzystanie z usług Tego biura. Próbowali wyłudzić ode...
~Saj
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 grudnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry