Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rafal - opinia Zabieg wszczepienia implantu przebiegl bardzo sprawnie.Doktor Krupski wybrany...
~Rafal
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 17 lipca 2023

Rafał - opinia Jakies 5 lat temu dr Krupski implanty wszczepiał mojej mamie, która nie mogła...
~Rafał
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 10 czerwca 2023

Pati - opinia Dr Krupski, to świetny specjalista. Polecam wszystkim poszukującym dobrego...
~Pati
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 kwietnia 2023

Ula - opinia Dr Krupski to prawdziwy mistrz w swoim fachu. Dr wszczepil mi już 3 implanty,...
~Ula
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 listopada 2022

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Dziękuję pani doktor Kwiecińskiej za perfekcyjne wykonanie wypełnienia,...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 września 2021

pacjent - opinia wątek zamknięty znieczulenie otrzymałem nawet kiedy powiedziałem ze nie chce - musiałem...
~pacjent
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 września 2021

Magdalena - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam. Jakość leczenia na najwyższym poziomie.
~Magdalena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2021

Łukasz P - opinia wątek zamknięty Świetna klinika. Do doktora Krupskiego trafiłem po kilku wizytach w innych...
~Łukasz P
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2021

Amanda S. - opinia wątek zamknięty Jestem po zrobieniu mojej szósteczki i czeka mnie jeszcze dokończenie...
~Amanda S.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2020

Alicja Wojciechowska - opinia wątek zamknięty Bez wiekszych zarzutow - wszystko sprawnie i zgodnie z tym co gabinet...
~Alicja Wojciechowska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 lipca 2020

Adam - opinia wątek zamknięty Klinika w Browarze we Wrzeszczu bardzo ładna, panie z obsługi i doktor...
~Adam
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 lipca 2020

Grażyna Kawa - opinia wątek zamknięty Dr Kwiecińska po prostu odratowała moje zęby - polecam zdecydowanie!!!
~Grażyna Kawa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2020

Edyta - opinia wątek zamknięty Klinika godna polecenia! Zęby miałam w opłakanym stanie, a tu udało mi się...
~Edyta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 grudnia 2019

Implanty i stomatolog wątek zamknięty Bardzo dobra placówka. Świetni doktorzy z którymi miałem przyjemność (dr...
~Piotr L.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 września 2019

klinika godna polecenia wątek zamknięty Niedawno trafiłam do kliniki k2dental,jestem mile zaskoczona miłą i...
~mela
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 września 2019

implanty wątek zamknięty Wszczepiłem sobie 4 implanty u dr Krupskiego. Szybko, profesjonalnie a cena...
~Jacek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2019

Wybielanie zebow wątek zamknięty Na szybko, chciałam uzyskać efekt wow przed ślubem. Pani Monika, bardzo...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2019

Bardzo polecam wątek zamknięty Bardzo dobry i profesjonalny gabinet stomatologiczny. Umówiłem się...
~Radosław Saj
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2019

Leczenie endodontyczne wątek zamknięty Dzisiaj skorzystałam z usług kliniki w Gdańsku.Jestem pacjentką,która...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 marca 2019

Polecam wątek zamknięty Polecam klinike K2 dental. MIly personel , profesjonalne uslugi na...
~Anna Niziol
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 lipca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry