KFC Auchan

Fast food

Gdańsk, Szczęśliwa 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Masakra wątek zamknięty Okropne jedzenie, twarde nie doprawione poprostu szok , to juz drugi raz, za...
~Karola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 czerwca 2018

chyba najbardziej sympatyczna obsługa w Trójmieście wątek zamknięty Zdecydowanie polecam, obsługa od samego poczatkuu bardzo uprzejma i pomocna,...
~Jarecki
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 stycznia 2018

KFC w "Auchan" - jedyne w swoim rodzaju. wątek zamknięty Podsumowanie moich wizyt - dwa razy pomylono zamówienie, raz wydano komu...
~LK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 września 2017

ogólna ocena 3/6 wątek zamknięty ponad 30 min do zamkniecia a obsługa nie chce przyjac zamowienia na 15 hot...
~konsument
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 września 2017

Nie polecam! wątek zamknięty W 90% wizyty w tym lokalu kończą się wymianami jedzenia, ponieważ jest...
~Weronika
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2017

Pozytywne Zaskoczenie wątek zamknięty A ja dla zrownowazenia powiem ze nie mam uwag. Malo tego bylem tam rano i...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 maja 2016

odmiana na gorsze wątek zamknięty Na stronie napisane jest ze jest drive thru,, ze jest wifi, ze jest...
~kuba
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2016

Nie polecam - brud nie samowity wątek zamknięty Nie dość, że na wydanie posiłku czeka się baaaaardzo długo, to warunki w...
~mm
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lipca 2015

SKANDAL wątek zamknięty ostatnio dostałam longera, BEZ MIĘSA - pracownicy nic nie umieją, tylko non...
~ja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 marca 2015

kompletny chaos wątek zamknięty w ostatni weekend korzystalam dwa razy - za kazdym razem byly braki w...
~nesca
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lutego 2013

Świetna obsługa wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wizyty w KFC. Przed kasami stało mnóstwo ludzi,...
~Maja
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 grudnia 2009

KFC 'na wynos' wątek zamknięty Po zakupach w Auchan udaliśmy się z Małżonką do KFC. Zamówiliśmy Kubełek...
~Niezadowoly Klient
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 listopada 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15

postów

12

wątków

do góry