Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
izabela - opinia wątek zamknięty jedzenie zimne, zrobione byle jak, zamówiłam kanapki po wyjęciu z opakowania...
~izabela
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 listopada 2021

Adrian - opinia wątek zamknięty Czy ktoś kontroluje to jedzenie? Dziś otrzymaliśmy przesolone jedzenie po raz...
~Adrian
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 listopada 2021

Agata - opinia wątek zamknięty Zamówione jedzenie o 15:29. Dostawa: BRAK. Czekaliśmy do 17:00 i w końcu...
~Agata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 listopada 2021

Asia z rodzina - opinia wątek zamknięty Niemili pracownicy niewiedza co robią, młodzi ludzie zupełnie nieogarnienci...
~Asia z rodzina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 października 2021

Marek - opinia wątek zamknięty Nieporozumienie. Nie mają pojęcia co robią. Długo nie zamawiałem. Napewno...
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 lipca 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty 15.06.2021 XXI wiek a kawę, którą mi zrobiono w KFC w Pruszczu Gd. mogłam...
~Ewa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 czerwca 2021

Beata - opinia wątek zamknięty Masakra. Aplikacja twierdzi ze dostarczone od godziny a ja jedzenia nie ma....
~Beata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lutego 2021

Marzena - opinia wątek zamknięty Porażka jedzenie zimne jakby było przygotowane i czekało na głodnego buraka a...
~Marzena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 stycznia 2021

Michal - opinia wątek zamknięty Dzisiaj byłem w drive, pomijając fakt, że trzeba było czekać dobre 15 minut...
~Michal
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 stycznia 2021

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Jakosc kurczaka niska. Chicken strips i bites byly poprostu nie dobre. Byly...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 grudnia 2020

Rafal - opinia wątek zamknięty Niedopieczone. Kilka razy w środku surowe. Najgorsza restauracja KFC w...
~Rafal
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 listopada 2020

Asia - opinia wątek zamknięty Zadziwiające, że po tylu negatywnych opiniach pomimo, że to sieciówka i...
~Asia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 czerwca 2020

Jon - opinia wątek zamknięty Jestem z Pruszcza jednak po kilku tragicznych odwiedzinach,zacząłem jeździć...
~Jon
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 stycznia 2020

Przemysław - opinia wątek zamknięty 1 opinia · 1 zdjęcie 4 minuty temu Tragedia. Obsługa nie miła, powiedzieli ze...
~Przemysław
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 grudnia 2019

Krzysiek - opinia wątek zamknięty Zamawiałem tu trzy razy i trzy razy była skucha. Wczoraj to dopiero była...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 grudnia 2019

Tragedia wątek zamknięty Skandaliczna obsługa. Nigdy w życiu nie widzialam tak wolno pracującej...
~Ss
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 listopada 2019

Tragedia wątek zamknięty Zamówiliśmy jedzenie przez aplikacje żeby odebrać wracając z pracy . Kiedy...
~gosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 października 2019

Najgorsze KFC w Trójmieście wątek zamknięty Długi czas oczekiwania, wszechobecny brud ,na sali tłuste poplamione...
~Kazimierz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 września 2019

Jack - opinia wątek zamknięty Ten lokal to nieporozumienie,podczas ostatniego weekendu czekałem 50 minut!!!...
~Jack
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 sierpnia 2019

dramat wątek zamknięty Weszłam do lokalu w sobotę o godz. 12.30. Nie było oczekujących zamówień....
~Karina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 lipca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry