Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rafał - ocena nowy temat W poniedziałek dzwoniłem w celu umówienia wizyty na wymianę oleju. Konsultant...
~Rafał
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 29 marca 2024

Michal - opinia wątek zamknięty Szybka diagnoza, silnik po remoncie chodzi jak zloto, niedrogo, polecam
~Michal
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 kwietnia 2020

coroczny przegląd samochodu wątek zamknięty jak co roku tak i teraz zgłosiłem się do Panów z KG w sprawie wykonania...
~Maciej
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 grudnia 2016

Jestem zadowolony wątek zamknięty Wspaniały serwis! Wymiana i naprawa hamulców doskonała! Fachowcy znają się na...
~Dawid
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lipca 2016

Polecam! wątek zamknięty Nie znam lepszego warsztatu samochodowego. Naprawdę. Oni tutaj pokazują...
~Tobiasz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 lipca 2016

toyota avensis wątek zamknięty pare dni temu robiłem przegląd w toyocie avensis z wymiana części...
~zadowolony
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 czerwca 2016

Polecam! wątek zamknięty Panowie! Kawał dobrej roboty! Doskonale poradziliście sobie z moim...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 maja 2016

Polecam! wątek zamknięty Powiem tak... raz zgłosiłem u nich reklamację, ale poprawili się wyraźnie.Za...
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 maja 2016

Polecam! wątek zamknięty Obsługa klienta w Kg Auto Service jest na naprawdę wysokim poziomie. Kiedy...
~Adrian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 maja 2016

Polecam ten serwis jako użytkownik Audi wątek zamknięty Wymiana rozrządu +parę drobnych rzeczy które doszły przy okazji zostały...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 września 2014

Montaż układu hamulcowego toyota Avensis t27 wątek zamknięty Witam, z poleceń ustnych postanowiłem pojechać do KG AutoService w Gdyni żeby...
~Dżejk Zet
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 maja 2014

Bardzo Kiepsko wątek zamknięty Do serwisu KG przyjeżdżałem od kilku lat i zawsze było super jednak od...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 maja 2014

Suzuki sx4 wątek zamknięty Krótko i na temat. Profesjonalnie, rzetelnie, na czas i cenowo rozsądnie. Mi...
~Kamil
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2013

Totalna porazka, naciagaja klientow. wątek zamknięty bylem umowiony na wymiane opon, wymiane sprezyn w aucie i zbieznosc. Przez...
~anty klient
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2013

Wielki pozytyw wątek zamknięty Wielki pozytyw, na szczęście nie traktują ludzi jak w zwykłym serwisie tylko...
~VW Passat
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 czerwca 2013

suzuki 1,9 did 2007 wątek zamknięty Super serwis. Mega profesjonalne podejście.Cena bardzo przystępna. Polecam
~Łukasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2013

Suzuki grand Vitara 1.9 Ddis wątek zamknięty wystawiam zasłużony pozytyw bo po raz kolejny naprawili mi samochód gdzie...
~Perkos
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 września 2012

Szkoda z PZU wątek zamknięty Miałem naprawianą u nich Skodę Octavie 2011, samochód zastępczy dostałem od...
~Klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 września 2012

Suzuki wątek zamknięty przeglad gwarancyjny Grand Vitary po 75000 z czesciami zaplacilem o polowe...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 września 2012

VW Passat wątek zamknięty Serwis niczym nie odbiega od autoryzowanego VW, bardzo miła obsługa fachowo...
~Jan
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
33

postów

26

wątków

do góry