Widok

KIEPSKA OBSŁUGA !!!!

odwiedziliśmy restaurację w godzinach popołudniowych, kilka stolików było zajętych usiedliśmy vis a vis baru minęło prawie 10 minut nim kelner zauważył naszą obecność zero "dzień dobry". Kolejne 10 min nim pojawił się kelner by zebrać zamówienie po kilku minutach podeszła kelnerka widać, że komunikacja jest rewelacyjna pomiędzy kelnerami. Zamówiliśmy grzane wino czas oczekiwania prawie 20 minut !!! zero zainteresowania czy podać coś jeszcze,pan kelner nawet na chwilę nie podszedł by sprawdzić czy już wypiliśmy, myślę że gdybyśmy wyszli nikt by nie zauważył .
odradzam chyba, że jest jeszcze inna bardziej profesjonalna obsługa
Moja ocena
obsługa: 1
 
menu: 3
 
jakość potraw: -
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: -
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Szanowny Panie,
Na wstępie ubolewam, że pierwsza Pana wizyta zakończyła się takim, a nie innym wnioskiem na temat naszej obsługi. Ma Pan pełne prawo do takiego wniosku, lecz na naszą obronę podam następujące fakty, kelner który Pana obsługiwał to nasz kierownik sali, najlepszy kelner w historii lokalu i wszystkie opinie na temat jego obsługi są co najmniej pozytywne. Poza tym proszę aby wziął Pan małą poprawkę na termin 11 listopada, termin biegu i ogromnego tłumu gości. Widząc taką ilość gości należy się przygotować na oczekiwanie. Wino grzane jest u nas przygotowywane z przyprawami, goździkami i nie jest wstawiane do mikrofalówki, tak więc jego przygotowanie trwa tym dłużej jeżeli mamy do przygotowania ich np. 8. Byłem tego dnia w pracy i widziałem, że większość zamówień to były grzane wina i piwa, przygotowywane po kilka na raz. Dlatego proszę o wyrozumiałość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry