DEL MAR Restauracja

Restauracje

Gdynia, bulwar nadmorski im feliksa nowowiejskiego 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krzysztof - ocena Bardzo się poprawiło. Obsługa bez zarzutu. Jedzenie ciekawe i dobre. Muzyka...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 25 listopada 2023

Pawel - opinia wątek zamknięty Dramat następnym razem skorzystam z Kebab nie tam zjem
~Pawel
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 lutego 2020

Maria - opinia wątek zamknięty Latem wszystko wyglada i samkuje lepiej w Delmar
~Maria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 lutego 2020

Wstyd i rozczarowanie wątek zamknięty Po uprzednich doświadczeniach zaprosiłam rodzine na obiad - miły poniedziałek...
~Daria Wolak
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 lipca 2017

Coraz lepiej wątek zamknięty W końcu obsługa daje radę. Kelnerka pomimo wystawienia na próbę była bardzo...
~Laura
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 września 2016

Polecam wątek zamknięty W maju tego roku urządzaliśmy przyjęcie komunijne w Del Mar i nie zawiedliśmy...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lipca 2016

Paulina - opinia wątek zamknięty Obsługa najgorsza jaka moze być ,szczególnie pani w blond włosach ,która nie...
~Paulina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 września 2015

Moje ukochane miejsce wątek zamknięty Delmar to moje ukochane miejsce , w którym tworzę artykuły i pracuję zawsze...
~Kajka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 września 2015

Ostatni raz wątek zamknięty Po raz kolejny obsługa zawiodła, 1wszy raz wybrałam się z mężem. Usiedliśmy...
~Zniesmaczona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 września 2015

Polecam !! wątek zamknięty Polecam obiad w tym lokalu. Wszystko jak trzeba, obsługa bardzo miła i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 lipca 2015

Polecam w 100% wątek zamknięty Restauracje polecił nam taksówkarz. Nie zawiedlismy się :-) Obsługa bardzo...
~Sandra
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lipca 2015

Przyjemne miejsce ;) wątek zamknięty Wybraliśmy się tam z narzeczonym na obiad z okazji naszej rocznicy. Zjedliśmy...
~Mariola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lipca 2015

dobra na urlop wątek zamknięty Wpadliśmy w weekend z rodzinka. Plac zabaw obok. Dania ok i duże. Dla dzieci...
~robin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lipca 2015

Schabowy straszny! wątek zamknięty Schabowy - suchy, przypalony, smakował jak papier.Ohyda! Jedliśmy z mężem -...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lipca 2015

Del Mar - smakowicie wewnątrz i ten widok zza okna... :) wątek zamknięty Klimat jaki panuje w restauracji jest bardzo ciepły i można tam naprawdę...
~paulapaula
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 maja 2015

Smaczna Wielka Sobota wątek zamknięty Nasze menu: Sledzik,zupka rybna i losos Do zobaczenia!
~Klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2015

Pycha wątek zamknięty Wspanialy sandacz i rewelacyjna zupa rybna! Polecam
~Gosc
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 marca 2015

Najwyższy czas na zmiany!!! wątek zamknięty Z braku innej możliwości odwiedziłam restaurację w ostatnią niedzielę. Gdyby...
~marianna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 marca 2015

Polecam! wątek zamknięty Podczas pobytu w okresie Świat Bozego Narodzenia wybralismy sie na spacer po...
~Rodzina z Krakowa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 stycznia 2015

bieda z nędzą wątek zamknięty była to nasza kolejna wizyta, wcześniejsze nas nie rozczarowywały, dlatego...
~Przemek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 listopada 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
120

postów

113

wątków

do góry