Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasia - ocena nowy temat Witam Z całego serca polecam Szkołę Językową kk lingua .pani Karolina zawsze...
~Kasia
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 25 września 2024

Iza - ocena nowy temat Super podejście do słuchacza W czasie tych zajęć zrobilam naprawdę duzy progres
~Iza
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 20 września 2024

Karolina - ocena nowy temat Bardzo polecam kurs językowy u Pani Karoliny. Super szkoła, szybkie postępy,...
~Karolina
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 23 września 2024

Piotr - ocena nowy temat Szkoła zdecydowanie na najwyższym poziomie. Godna polecenia. Pełen...
~Piotr
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 22 września 2024

Maniek - ocena nowy temat Bardzo polecam wszystkim zajęcia z panią Karolina.Pełen profesjonalizm
~Maniek
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 22 września 2024

Pelo - ocena nowy temat Jestem pod niesamowitym wrażeniem w jaki sposób można tak szybko opanować język.
~Pelo
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 22 września 2024

Artur - ocena nowy temat Chciałabym z wielką radością podziękować p.Karolinie za wkład i podejście...
~Artur
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 22 września 2024

Barbara - ocena nowy temat Od czasów maturalnych, a było to 30 lat wstecz, nie używałam języka...
~Barbara
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 22 września 2024

Em - ocena nowy temat Bardzo polecam każdemu. Kilka miesięcy nauki z profesjonalistami pozwoliło mi...
~Em
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 22 września 2024

Seb - ocena nowy temat Najlepsze co mogło mnie spotkać w kwestii mojej edukacji. Myślałem, że już...
~Seb
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 22 września 2024

Gosia - ocena nowy temat Najlepsza szkoła, w jakiej się uczyłam. Najbardziej podoba mi się...
~Gosia
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 22 września 2024

Magda - ocena nowy temat Polecam z całego serca szkołę KK Lingua i kurs nauki języka rosyjskiego....
~Magda
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 21 września 2024

Sylwia Zachciał - ocena nowy temat Polecam serdecznie!
~Sylwia Zachciał
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 20 września 2024

Caribbeanblue1976 - ocena nowy temat Bardzo polecam.Profesjonalna obsługa i indywidualne podejście do każdego...
~Caribbeanblue1976
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 20 września 2024

Alicja - ocena Kameralne miejsce idealne do indywidualnej nauki angielskiego. Bardzo polecam...
~Alicja
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 19 września 2024

Uczeń - ocena Fantastyczne miejsce do indywidualnej nauki j.angielskiego. Polecam naukę u...
~Uczeń
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 1 września 2024

Dorota - ocena Bardzo polecam. Pani Karolina przygotowała córkę do egzaminu ósmoklasisty,...
~Dorota
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 19 września 2024

Zadowolony uczeń - ocena Bardzo polecam, zajęcia prowadzone w bardzo sympatycznej atmosferze. lektorka...
~Zadowolony uczeń
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 19 września 2024

Marta P. - ocena Jestem bardzo zadowolona z nauki w szkole Pani Karoliny. Dzięki zajęciom...
~Marta P.
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 19 września 2024

Marcin - ocena Świetna szkoła, świetne efekty, profesjonalizm. Bardzo polecam
~Marcin
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 19 września 2024

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry