Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam naukę u Pani Karoliny. Super miejsce, świetna lokalizacja w centrum Gdyni, bardzo miła atmosfera,...
~Emilia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 8 października 2019

Zdecydowanie polecam!!! Dzięki nauce u Pani Karoliny zdałam egzamin FCE na A. Byłam świetnie...
~Absolwentka
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 11 września 2019

Najlepsza szkoła w trójmieście! Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Karoliny! Jest najlepsza! Jest...
~Użyszkodnik
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 16 sierpnia 2019

Ideał! Trafiłam do Pani Karoliny w styczniu 2018 roku, dokonując wyboru Jej szkoły...
~Iza
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 10 kwietnia 2019

Pełen Profesjonalizm Prowadzę Kancelarie Prawniczą i poszukiwałam szkołę językową na najwyższym...
~Kursanci
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 10 marca 2018

Szkoła godna polecenia Pani Karolina to profesjonalistka. Zajęcia prowadzone są ciekawie,...
~Wioleta
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 września 2018

KK Lingua to najlepszy wybór Uczestniczyłam w kursie przygotowującym do egzaminu CAE i jest to szkoła...
~Ania
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 sierpnia 2018

Serdecznie polecam Profesjonalnie podejście do pracy do cecha wyróżniająca Panią Karolinę....
~AZ
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 grudnia 2017

Polecam. Bardzo polecam naukę u Pani Karoliny. Największe plusy to profesjonalne...
~Kursantka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 grudnia 2017

IELTS tylko u Pani Karoliny wątek zamknięty Uczęszczałam na kurs egzaminacyjny IELTS Academic. Egzamin był mi potrzebny...
~JS
2

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 września 2017

Kurs CAE. wątek zamknięty Polecam naukę u Pani Karoliny. Kurs przygotowujący do egzaminu Advanced CAE...
~Absolwentka
-

dodano: 3 września 2017

Specjalistyczny kurs j.angielskiego-polecam!!! wątek zamknięty Bardzo polecam kursy językowe w KK LINGUA u Pani Karoliny. Miałam przyjemność...
~Daria
-

dodano: 29 sierpnia 2017

Super! wątek zamknięty Z czystym sercem polecam! Fantastyczna nauczycielka, profesjonalna pod każdym...
~Iwona
1

dodano: 30 czerwca 2017

Kurs indywidualny - świetny wybór wątek zamknięty Zdecydowałem się na kurs indywidualny w szkole KK Lingua dzięki najwyższym w...
~Paweł
1

dodano: 3 czerwca 2017

KK LINGUA wątek zamknięty Z pełną odpowiedzialnością polecam KK Lingua! Szeroka oferta usług oraz...
~Monika
1

dodano: 26 maja 2017

Słownik wątek zamknięty jesli ktoś tak jak ja konczy pracę inzynierską po angielsku z budownictwa i...
~Bytek
-

dodano: 15 maja 2017

Kurs FCE wątek zamknięty W KK Lingua uczęszczałam na kurs języka angielskiego a naukę zakończyłam po...
~Ania
-

dodano: 20 lutego 2017

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Pani Karolina jest profesjonalistką w każdym względzie. Materiał zawsze jest...
~Patrycja
-

dodano: 30 listopada 2016

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Każdemu zdecydowanie mogę polecić Szkołę! Profesjonalne, indywidualne...
~Justyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 listopada 2016

Dobry Anioł wątek zamknięty Bardzo się cieszę iż trafiłam własnie na p.Karolinę bo to Dobry Anioł ,z...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 listopada 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry