Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika - ocena Terminowo i dobrze wykonali swoją pracę. Polecam https://wojtanowicz.pl/
~Monika
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 8 sierpnia 2024

Milena - ocena Polecam https://wojtanowicz.pl/. Świetna obsługa!
~Milena
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 31 stycznia 2024

Zofia - opinia Tak wiele razy już byliśmy z mężem, bardzo chwalimy sobie. Obsługa...
~Zofia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 września 2023

Kamil - opinia Polecam, porządnie, dokładnie i niedrogo. A przy okazji miła obsługa. Jestem...
~Kamil
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 czerwca 2023

Piotr1990 - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usług serwisu samochodowego K&K Wojtanowicz....
~Piotr1990
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 lipca 2022

Polecam! wątek zamknięty W razie awarii, nigdy nie ma problemu aby umówić sie na wizytę w szybkim...
~Damian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 grudnia 2018

Perfekcyjna obsługa wątek zamknięty Wszystko poszło gładko i sprawnie. Umówienie się na wizytę, znalezienie...
~Iwona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2018

Jestem mega zadowolona wątek zamknięty Zakup auta u tego dealera był bezproblemowy i bardzo przyjemny, co mnie...
~Justyna Krawczyk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lipca 2018

Cenowo bardzo ładnie wątek zamknięty Byłem już trzeci raz u K&K na przeglądzie - osobiście trochę daleko dla mnie,...
~Krystian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 maja 2018

Super! wątek zamknięty Salon z prawdziwego zdarzenia. Świetny wybór i profesjonalna obsługa, która...
~anka179
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 listopada 2017

Polecamy. wątek zamknięty Szczerze i bez zbędnego rozpisywania się możemy polecić ten salon, bardzo...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 stycznia 2015

cos chorego wątek zamknięty Zamowilem auto, otrzymałem kredyt( przez doradcę z salonu), zarejestrowalem...
~Waldek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2013

Dodtępny na miejscu. wątek zamknięty Ponad 5 miesięcy temu zdecydowałem się na zakup nowego kia sportage. Złożyłem...
~Rafał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry