K&K Wojtanowicz

Salony samochodowe

Wejherowo, Gdańska 105/107

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najlepszy serwis w jakim byłem wątek zamknięty Auto mam nie od dziś i wiadomo a to serwis albo przegląd trzeba zrobić no ale...
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 marca 2019

Pomocna ekipa wątek zamknięty Obsługa wysłuchała moich potrzeb, doradziła i rzetelnie przedstawiła...
~Robert
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 grudnia 2018

polecam! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usług serwisu z Wejherowa. Auto wygląda jak nowe....
~danielbda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 września 2018

fajny salon wątek zamknięty Polecam bardzo salon z Wejeherowa. Świetna obsługa, bardzo mili ludzie,...
~ewelinas
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2018

Świetny salon wątek zamknięty Miałam przyjemność wybierać samochód w salonie w Gdyni jestem bardzo...
~Basia09
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2018

Miła i kompetentna obsługa. wątek zamknięty Komunikację z obsługą zaliczam bardzo wysoko. Fachowa wiedza jeśli chodzi o...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 maja 2018

Wspaniałe RIO wątek zamknięty Zostawiłam stare auto w komis i teraz cieszę się nowym rio :) dobra oferta...
~Paulina L.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2018

Dobre miejsce do kupna auta. wątek zamknięty Ładny i bogato wyposażony salon 3 azjatyckich marek w dobrej dla mnie...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2018

Fachowy komis! wątek zamknięty Uczciwy, fachowy komis. Zostawiłem auto w komis za rozsądną,...
~Michał Kordys
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lutego 2018

Bardzo dobry salon wątek zamknięty Z reguły serwisowałem samochód za granicą, po przeprowadce na pomorze,...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 stycznia 2018

Salon pierwsza klasa wątek zamknięty Bardzo uprzejma i pomocna obsługa ale szczerze powiedziawszy innej się nie...
~Huber
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 stycznia 2018

sprawnie wątek zamknięty Polecam wszystkim, którym zależy na naprawdę wysokiej jakosci usługach, pełen...
~adas
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 grudnia 2017

kia optima masakra wątek zamknięty Tak byłem tak nie wiem czy to jest klinika medyczna czy serwis ceny to nie...
~kris
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 grudnia 2017

marnie wątek zamknięty Na pierwszy przyjazd i ustawienia pojechała żona, wróciła do domu i aby...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 listopada 2017

nic dodać nic ująć wątek zamknięty Szybko, sprawnie, tak jak chciałem. Moje auto zostało szybko wyleczone....
~maciejkownacki
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 czerwca 2017

w 100% zadowolony! wątek zamknięty Niedawno miałem okazję korzystać z usług serwisowych K&K Wojtanowicz w...
~marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 czerwca 2017

Najlepszy SERWIS z jakim miałem do czynienia w Życiu. wątek zamknięty Jestem mieszkańcem woj. zachodniopomorskiego, który w 2015 r. stał się...
~Tomasz.I
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 października 2015

Tak powinno byc! wątek zamknięty Przez przypadek trafiłem, aż do Wejherowa i miło zostałem zaskoczony. Bardzo...
~Michał. M.
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 czerwca 2015

Ocena wątek zamknięty Najlepszy Wejherowski Salon Samochodowy na Pomorzu. Z wielką przyjemnością...
~mieszkaniec gdyni
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 grudnia 2014

Pozytywnie w 100% wątek zamknięty Jak w tytule z całą szczerością mogę wystawić w 100% pozytywną opinię temu...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lipca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
25

postów

23

wątków

do góry