Widok

KLIENTKA Z GROUPON

na szczęście przed wizyta nie czytałam wcześniejszej opinii, bo pewnie bym się zraziła i moze nawet zrezygnowała.
korzystając z oferty na Grouponie zakupiłam dwa kupony dla siebie i mamy. Na wizytę wcale długo nie czekałysmy udało nam się ustalić dogodny dla nas czas.wypadło na dziś. miałyśmy mały problem z odnalezieniem Studia ponieważ zmyliła nas ulica Jaskowa Dolina ale po szybkim telefonie do salonu Pani szybko pokierowała nas na własciwo drogę. od progu uśmiech i mile przywitanie,ani przez moment nie czułam się gorszą klientką mimo ze przychodziły tez stałe umówione klientki zaznajomione z fryzjerkami.Masaż głowy nie trwał pół minuty a zdecydowanie dłużej!! również spogldałam na zegar wiszący nad ścianą. Obie z mama mamy zupełnie inne włosy i inne fryzury inwencja fryzjerki w doborze fryzury mojej mamy zachwyca! wyglada przepięknie mimo ze korzystała tez z "firmowych" salonów w galeriach handlowych mnie jej dzisiejsza fryzura podoba się zdecydowanie najbardziej. Ja zdecydowałam się jedynie na podcięcie i delitaktne cieniowanie, fryzura wyszła dokłądnie tak jak należało. jestem bardzo zadowolona, mama również wracając do domu obie zachwalałysmy sobie w rozmowie Studio Wenus!
Moja ocena
Wenus kategoria: Fryzjerzy
obsługa: 5
 
jakość usług: 6
 
kreatywność: 5
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 5
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Bardzo się cieszymy , że są Panie zadowolone i zapraszamy ponownie do skorzystania z usług naszego salonu. Pozdrawiamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry