Wenus

Salony kosmetyczne Paznokcie

Gdańsk, Morenowe Wzgórze 4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
masakryczny salon wątek zamknięty Chcialabym przestrzec przed korzystaniem z uslug tego salonu osob zwabionych...
~Nowa
6

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lipca 2011

Kosmetyczka wątek zamknięty Bardzo sympatyczna, zawsze uśmiechnięta pani kosmetyczka. Zabiegi wykonuje...
~Teresa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2014

TRAGEDIA wątek zamknięty NIE POLECAM TEGO SALONU NIKOMU!! Zawsze chodzę do innego salonu z moim...
~P
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2013

Polecam wątek zamknięty Korzystałam z oferty ktora była umieszczona na gruponie, jak dla mnie było...
~krysia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2013

Polecam :) wątek zamknięty Jeśli strzyżenie to tylko u Pani Gosi :) Profesjonalnie i zawsze bardzo...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 października 2012

Piękne paznokcie !!! wątek zamknięty Przy okazji wizyty u fryzjera zrobiłam sobie nowe paznokcie i jestem naprawdę...
~Lena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 września 2012

Super :) wątek zamknięty Odwiedziałm studio za namową przyjaciółki, która jest klientką Pani Kasi i...
~Lena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 września 2012

polecam!!! wątek zamknięty serdecznie polecam panią Kasię, która ma fach w ręku. miła,...
~monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 marca 2012

Polecam wątek zamknięty A ja tam jestem bardzo zadowolona. Ponieważ mam krótkie wlosy, często chodzę...
~MM
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 marca 2012

brudno wątek zamknięty skorzystałam z manicure z (Groupon) 1. TAŚMÓWKA - zamieniałam się miejscami z...
~ola
8

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2011

ZADOWOLONA wątek zamknięty Trafiłam do Pani Ani kosmetyczki po zakupie kuponu na gruperze,I muszę...
~MARZENA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 lutego 2012

TYLKO PANI KASIA wątek zamknięty KORZYSTALAM Z USLUG PANI KASI ODKAD ZACZELA PRACE W WENUSIE I JESTEM BARDZO...
~JOLA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 stycznia 2012

odradzam wątek zamknięty kupowania kuponow do tej firmy.Brak kontaktu.Tel.stacjonarny w dodadku albo...
~Mirosława
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 stycznia 2012

polecam wątek zamknięty to była moja druga wizyta w tym salonie. Pierwsza była jakoś w wakacje z...
~Nulka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 grudnia 2011

ok wątek zamknięty Witam kupiłam grupon dotyczący fryzjera w tym salonie, jeżeli chodzi o termin...
~Hairstrairka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 listopada 2011

Brudno i brak sterylnych narzędzi wątek zamknięty Byłam w tym salonie ponieważ kupiłam ofertę na gruponie. Niestety nie...
~Majeczka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 października 2011

niezadowolona wątek zamknięty Korzystałam z kuponu groupona, jedyne z czego byłam zadowolona i co mi się...
~klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2011

Niestety się zawiodłam wątek zamknięty Jakiś czas temu wykupiła kupon na gruponie na regeneracje. Wszystko...
~a
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2011

KLIENTKA Z GROUPON wątek zamknięty na szczęście przed wizyta nie czytałam wcześniejszej opinii, bo pewnie bym...
~Dominika
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 lipca 2011

Jak zawsze fachowo :) wątek zamknięty Od lat korzystam z usług Pani Moniki i zawsze wychodzę zadowolona. Tym razem...
~Kasia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44

postów

24

wątków

do góry