K&M

Żaluzje, rolety i markizy

Gdańsk, Jana III Sobieskiego 14

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Roland - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony i z jakości żaluzji i z obsługi. Pan Krzysztof...
~Roland
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 maja 2020

Anita - opinia wątek zamknięty Wszystko na najwyższym poziomie - bardzo szybki i miły kontakt z firmą, samo...
~Anita
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 kwietnia 2020

Zbyszek - opinia wątek zamknięty Najlepsza firma, największy, najlepszy wybór. Doradztwo, kompetencja...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2020

nie polecam zdecydowanie wątek zamknięty Tydzień po umówionym terminie. Pan na montaż spóźniony. Żaluzje działają...
~M
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2019

Żaluzje aluminiowe, super! wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do klienta, dużo cierpliwości ;-) wykonano dla...
~Marlena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2018

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Zdecydowałam się na skorzystanie z usług K&M po spotkaniu z właścicielem...
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 marca 2018

Jolanta wątek zamknięty ...Opinia jaką mogę wyrazić ...to na pewno profesjonalizm o wysokim poziomie....
~Jolanta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 listopada 2017

zdecydowanie polecamy wątek zamknięty Żaluzje zakładane w 2005 roku - pomiar, wykonanie, montaż - pełen...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 września 2014

Polecam wątek zamknięty Firma zakładała rolety i plisy w domu rodziców 2 lata temu. Do tej pory...
~WRZ
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 maja 2013

Markiza wątek zamknięty W zeszłym roku firma montowała nam rolety zewnętrzne a w tym roku skusiliśmy...
~Julia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 czerwca 2012

Wszystko super! wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam tą firmę. Bardzo miła i fachowa obsługa!! Pliski...
~Szpulka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 grudnia 2011

czas realizacji masakryczny wątek zamknięty Czas oczekiwania na żaluzje karygodny.Jedyny plus tej firmy to...
~Emilia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 listopada 2011

Towar i obsługa = 100%! wątek zamknięty Polecam towary i usługi firmy K&M. Plisy okienne oraz UCHWYTY do nich...
~adrian
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 września 2011

Polecam wątek zamknięty Zamówienie zrealizowane w terminie.Montażysta profesjonalny.POLECAM
~Barbara
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2011

polecam firmę Sega ich adres to www.firma-sega.pl wątek zamknięty ostatnio robiłem u nich rolety i szczerze polecam - profesjonalne podejscie...
raken
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 marca 2009

Polecam wątek zamknięty Zamawialam rolety plisowane, bardzo szybko zostalam umowiona na pomiar, pan...
~isiunia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 grudnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16

postów

16

wątków

do góry