KN Auto Serwis

Warsztaty samochodowe

Gdynia, Słoneczna 63

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michał - opinia wątek zamknięty Polecam, panowie znają się na marce BMW
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 września 2020

Daria - opinia wątek zamknięty Polecam w 100% KN auto serwis,pełen profesjonalizm,szybka i sprawna...
~Daria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 lutego 2020

Bmv 3 wątek zamknięty Warsztat godny polecenia ! Mieszkam w Gdańsku ale tylko tu oddaje samochód do...
~Kinga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 października 2019

Maria P wątek zamknięty Ze spokojem w tym warsztacie zostawiam moje BMW. Szybka i fachowa obsługa,...
~MARIA
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 września 2019

Wlasciciel BME e61 wątek zamknięty Korzystam z uslug tego warsztatu juz dobre kilka lat i za każdym razem jestem...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 września 2019

KN auto serwis -solidna firma w Gdyni wątek zamknięty Od ponad czterech lat jestem klientem firmy KN auto serwis w Gdyni Witominie....
~Jacek Hunter
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 września 2019

Polecam wątek zamknięty Od kilku lat korzystam z usług tego zakładu. Profesjonalnie i terminowo,...
~Dorota
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 września 2019

Bmw e61 / skoda superb wątek zamknięty Mechanik z wieloletnim doświadczeniem. Serwisuje się tam od lat. Zawsze miło,...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 września 2019

Właściciel BMW wątek zamknięty Polecam, prawidłowa diagnoza, szybka naprawa. Zostałem bardzo zadowolony
~BMW e39
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 lipca 2019

Właściciel VW wątek zamknięty Za spore pieniązki "naprawione auto" 3 letnie- naprawa pozostawiła wiele do...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 maja 2019

kolesiostwo wątek zamknięty Nie polecam. Spóźnialstwo, brak szacunku do klienta i pozostawianie...
~Autor rozczarowany
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 września 2017

Tragedia, nie polecam nikomu wątek zamknięty Nie polecam nikomu , właściciel sam sobie robi prace oddając auta które...
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 czerwca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry