Widok
KORKI w Baninie
czy nie macie wrażenia ze za większoscią korków w Banienie przy wjeździe od strony lotniska odpowiada zły układ drogowy ul. Lotniczej? brak lewoskretów dla skręcajacych w lewo nas wiatlach w Rebiechowie, nastepnie w lewo w ulicę Kolejową itd...czas aby Zarzad Dróg Powiatowych zaczał o tym mysleć....