Widok

KOŚCIÓŁ NA POGÓRZU

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam :) Jestem tu właściwie nowa..... tematów tysiące, tysiące wiadomości :) Czy któraś z was brala może ślub w Kościele na Pogórzu Dolnym? Pozdrawiam i dzięki za info

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi o Kościół Judy Tadeusza to ja będe ślubować tam 24 czerwca. Za blisko 3 tygodnie powiem jak było. Byłam juz na slubie kolezanki we wrześniu zeszłego roku i muszę powiedzieć że klimat jest niezły. Ja osobiście lubie małe kościółki, mają swój niepowtarzalny urok i klimat.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No proszę :) Ja akurat należę do tej parafi i fakt faktem księża są super. A koleżanka też jest Pogórzanką? Pozdrawiam i dzięki za info :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
We własnej osobie ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:) Może się znamy.... ;)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możliwe...... ale jedynie z widzenia tylko

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hihi, a ja mam parafie w Pogorzu (w drodze do Rewy) Sw. Antoniego..baaardzo mily ksiadz , ksiadz Jasiu, ale niestety nam daje tylko licencje bo slub w Juracie mamy...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jA BĘDĘ TAM NA ŚLUBIE W SOBOTĘ, TO ZDAM RELACJĘ JAK BYŁO

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam tam na ślubie jakiś rok temu, cudownie, naprawdę, ksiądz przemiły, nie prawi żadnych kazań, na koniec by rozładować napięcie powiedział "a teraz spokojnie możecie iść sie napić, to znaczy bawić" :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za info. Czekam na relacje!!!!!!! :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pogórze

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

Transport, przeprowadzki (32 odpowiedzi)

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/transport-przeprowadzki/transport-przeprowadzki-ogl62931286.html

do góry