Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr Wittbad - ocena nowy temat Miałem okazję korzystać z usług Kancelarii Prawa Upadłościowego KPU Sp. z...
~Piotr Wittbad
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 29 marca 2024

Tomasz - ocena nowy temat Bardzo polecam tę kancelarię. Ja i żona jesteśmy zadowoleni we wszystkich...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 19 marca 2024

Anna F - ocena nowy temat Serdecznie polecam kancelarię prawa upadłościowego. Skuteczne działanie i...
~Anna F
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 15 marca 2024

Albina B - ocena Bardzo polecam tą kancelarię. Bardzo pomocna i z czystym sumieniem mogę ją...
~Albina B
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 13 marca 2024

Tadeusz K - ocena Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Miałem bardzo trudną sytuację...
~Tadeusz K
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 12 marca 2024

Krystian T - ocena Bardzo polecam kancelarię. Miałem bardzo ciężką sytuację. Pomagają....
~Krystian T
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 8 marca 2024

Paweł Keński - ocena Kancelaria jest skuteczna i szybka. Jestem pod wrażeniem profesjonalnych...
~Paweł Keński
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 5 marca 2024

Albert Celtynski - ocena Bardzo fachową i szybka pomoc. Wszystko uczciwie i profesjonalnie. Dziękuję...
~Albert Celtynski
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 2 marca 2024

Czesław P - ocena Bardzo polecam. Wszystko profesjonalnie i szybko. Doskonała obsługa i...
~Czesław P
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 1 marca 2024

G & S - ocena Polecam serdecznie tę KPU. Prawdziwy profesjonalizm i rzetelność. Pomóc i...
~G & S
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 1 marca 2024

Beata - ocena Kancelaria godna polecenia. Dzialaja naprawde skutecznie i szybko. Jestesmy...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 29 lutego 2024

Piotr - ocena Bardzo dobra kancelaria,profesjonalni i bardzo kontaktowi. Polecam wszystkim,...
~Piotr
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 27 listopada 2023

Tamara Hendelska - opinia Fachowa pomoc prawna. Wszelka wspolpraca i wsparcie. Polecam wszystkim,...
~Tamara Hendelska
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 1 lipca 2023

Zbigniew Naimski - opinia Polecam tę KPU wszystkim których dotknęło takie coś, co mi się przytrafiło....
~Zbigniew Naimski
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 1 lipca 2023

Janusz Oldeński - opinia Miałem trudną sytuację finansową. Wsparcie prawników pomoglo mi bardzo w...
~Janusz Oldeński
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 29 czerwca 2023

Wiesław Jankowski - opinia Polecam kancelarie wszystkim, którzy są w trudnej sytuacji. Fachowcy pomogą i...
~Wiesław Jankowski
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 29 czerwca 2023

Piotr Wentel - opinia Gorąco polecam tę KPU. Są profesjonalni i bardzo użyteczni. Jestem bardzo...
~Piotr Wentel
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 24 czerwca 2023

Jan Krupski - opinia Miałem trudną sprawę ale dzięki wsparciu i fachowej pomocy prawnej wszystko...
~Jan Krupski
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 24 czerwca 2023

Seba Majski - opinia Polecam kancelarię Prawa Upadłościowego KPU. Profesjonalnie załatwili...
~Seba Majski
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 20 czerwca 2023

Bożena Preluskowska - opinia Miła atmosfera, pomoc w zbieraniu dokumentów, ich klasyfikacja oraz...
~Bożena Preluskowska
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 20 czerwca 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry