Widok

KSIĄŻECZKA -SANEPID -BADANIA PROSZĘ O PODPOWIEDZ.

Witam mam pytanie może ktoś mi wytłumaczy mianowicie chodzi o to że chcę wyrobić książeczkę sanepid ,pani w przychodni powiedziała że krew i mocz i ob mogę zrobić u nich odpłatnie i tego nie rozumie bo przecież pracuję jestem ubezpieczona i muszę dodać że pracodawca nie wysyła mnie na badania bo nie wymagana jest w mojej branży tylko sama postanowiłam wyrobić książeczkę na wszelki wypadek .a i jeszcze jak to ma być na Wałową trzeba najpierw po książeczkę a wpis w przychodni tak sie zakręciłam że nie wiem z góry dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w ksiazeczke sanepidowskiej musza być wpisy tych badań(mocz,krew,ob)ja doodatkowo musialam miec jeszcze rtg klatki piersiowej. Idz do swojego lekarza pierwszego kontaktu i powiedz ze potrzebujesz zrobic te badania,mysle ze bez problemu da skierowanie. Jesli chodzi o wyrobienie samej ksiazeczki to na pewno jest płatne. Bynajmniej kilka lat temu placilam. Nie wiem czy mialam skierowanie od pracodawcy.ale pamietam ze musialam zaplacic.w kazdej przychodni mozna takie badanie zrobic i wyrobic. A najlepiej chyba iść gdzies do prywatnego laboratorium. podzwon i zapytaj jak to teraz wyglada.
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
tu wszystko znajdziesz
http://www.psse.gda.pl/readarticle.php?article_id=8

informacja tel. 58-320-08-14
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do książeczki sanepidowskiej potrzebujesz tylko badania kału i rtg płuc.Mój syn robil też tak dla siebie jak szukał pracy.Jako ,że wyniki kału miał jeszcze ważne ze szkoły,to zrobił tylko rtg płuc(35zł. na Wałowej) i u lekarz medycyny pracy też na Wałowej za wpis zapłacił 40zł.Nic więcej nie musiał robić,a było to jakieś 6 miesięcy temu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry