Widok

KTG bez skierowania

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Jestem w 35 t.c. chciałabym kontrolnie zrobić badanie KTG - nie posiadam skierowania, czy na terenie Gdańska jest taka możliwość ?
Czy w Medicover Gdańsk - mogę zrobić KTG od ręki ktoś wie ? czy gin musi skierować ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktg można zrobić w gabinecie u Olszewskich we Wrzeszczu - koszt 30 zl bez interpretacji, 50 z interpretacja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
idziesz do najblizszego szpitala i mowisz ze sie nie pokoisz o dzidziusa i ci zrobia bez problemu.ja tak miałam i szlam do szpitala wojewodzkiego bez problemu
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11
dokładnie ja kiedyś czekałam na moja gin na IP w Wojewódzkim to położna sama do mnie podeszła i chciała robić mi ktg ,ale ja przyszłam akurat w innym celu .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szpital odpada... mam położenie miednicowe - obawiam się, że gdyby w badaniu wyszedł jakiś "skurcz" a to 35 t.c. położą mnie na patologii ;(
chce rodzić na Zaspie, a tam KTG na IP nie bardzo chcą robić.. babki się krzywią, padają głupie komentarze..
Może ktoś wie czy medicower, swiessmed.. luxmed robi za opłatą ? i jaki jest wtedy koszt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://www.invicta.pl/467/u,24/ktg_z_opisem.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
kacha - a to dziwne co piszesz o Zaspie. Ja tam byłam kilka razy na IP i bez problemu zawsze mi robili ktg, bo taką mają procedurę. Nawet raz jak nie chciałam, bo miałam swoje sprzed godziny to i tak zrobili, bo muszą. Nikt nic nie mówił, nie komentował. Może jakoś źle trafiłaś na niemiłą obsługę.

Idż na Zaspę, naprawdę, zrobią za darmo i lekarz Cię zobaczy.
Sama rodziłam na Zaspie więc polecam!

A jak bardzo nie chcesz do szpitala to idź do Invicty, koszt ktg to 30zł bez żadnego skierowania. Położne od razu powiedzą Ci co i jak i zaniosą wynik ktg do lekarza, żeby zobaczył i ocenił.

Powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Gdyni w przychodni na Dąbrowie robili badanie, koszt chyba 30-35 zł

Medicover w Gdyni też ma ktg, ja miałam w pakiecie wiec nie wiem jak jest w innym przypadku.

Luxmed nie posiadał sprzętu do ktg (dane z 1,5 roku temu).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
idziesz do szpitala, mówisz że nie czujesz ruchów i zrobią Ci KTG bez gadania w każdym szpitalu. też miałam położenie miednicowe dziecka i "rodziłam" na Zaspie ;) i baaaardzo miło wspominam IP, CC i położnictwo :)

a skurcze "przepowiadające" nie przesądzą o tym że zostawią Cię na patologi, raczej jakbyś była po terminie to wtedy (o ile by było miejsce). ja się zgłosiłam dokładnie 2 dni przed terminem (termin przypadał w niedzielę, więc kazali przyjechać w pt) i z marszu zrobili mi cesarkę :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
lux med nadal nie posiada sprzętu do ktg;(
Pieniądze szczęścia nie dają, ale łatwiej cierpieć w luksusie...
[url=http://lilypie.com]
image[/url]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta luxmed to bieda. Nie maja ktg a usg tez jest slabe. Samimlekarze twoerdza ze na tym sprzecie nic nie widac
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
na skarżyńskiego zrobisz ktg. o ile dobrze pamietam w czerwcu płaciłam 30 zł. zawsze możesz zadzwonic i się upewnić

http://www.pcditp.pl/

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nadal nie mają KTG a sprzęt do USG jest tak fatalny że sami radzą iść do innych klinik niż robić u nich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jechać na zaspe powiedzieć ze nie czujesz od rana dziecka albo odwrotnie ze czujesz gwałtowne ruchy. Ktg zrobią ci od reki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

luxmed nadal nie ma KTG, chociaż można mieć to badanie w pakiecie. Wtedy trzeba dostać od lekarza z luxmedu skierowanie i iść gdzie indziej, a potem zgłosić reklamację i oddają kasę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapraszamy zatem na Zaspę, Hynka 30, kursantki naszej bezpłatnej szkoły rodzenia są traktowane bardzo preferencyjnie, zatem zapraszamy na kursy, panie, które chcą tylko zrobić KTG opłata 35 zł Można zadzwonić i się umówić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszamy na platformę upacjenta.pl
Jest możliwość zarówno wykonania badania KTG w domu ze specjalistą, jak również wypożyczenie aparatu na tydzień/ miesiąc i wykonywanie badania samemu w domu (po przeszkoleniu).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ponawiam pytanie o to, gdzie w Gdańsku można zrobić KTG (oprócz IP w szpitalach) i jaki koszt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Klinika Olszewscy we Wrzeszczu, 50 zl. Na Morenie Starmed 40 zl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Było też na Suchaninie w przychodni na Otwartej. Koszt podobny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W szkołach rodzenia maja taka opcje, 30zl, albo 50zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki, bylam w Starmedzie, koszt 70 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Aborcja w przypadku wady dziecka (322 odpowiedzi)

Zakładam wątek bo chciałabym poznać wasze opinie na ten temat. Nurtuje mnie to i nie do końca...

Jakie lozko kolejne polecacie? (6 odpowiedzi)

Witam, Bylo sporo watkow o lozeczkach ale nie znalazlam tam interesujacej mnie odpowiedzi, a...

Oszczędzanie - jakie macie sposoby? (108 odpowiedzi)

Ponieważ niedługo rozpoczynam urlop wychowawczy, przyjdzie nam żyć przez pewien czas z jednej...

do góry