Widok

KUPIE FARAGE GALAXY 4000 ROZM. 38

Wesele Temat dostępny też na forum:
Kupie suknie ślubna Farage Galaxy 4000 kolor ecru lub cappucino rozmair 38 na wzrost 160-165 cm. Pas nie mniej niż 75 cm.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o oferty na forum lub na maila alycja_czarny@onet.eu. Niby tych sukienek jest mnóstwo ale większość na wzrost powyżej 170 cm, a mi Bozia tyle nie dala:-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skracanie tej sukni to banał więc nie martwiła bym się na Twoim miejscu długością. (gorzej gdybyś miała 185 cm :)
jeśli masz ochotę obejrzeć moją suknię, to tu jest wątek odnośnie sprzedaży i liki do ogłoszenia.
Na niezobowiązującą przymiarkę możesz zawsze wpaść :)
pozdrawiam
Ania

Spełnij marzenie chorego dziecka www.trzebamarzyc.org

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!
Ja szukam i coś nie mogę znaleźć bo przeważnie jest do 172cm ale wliczony już obcas:)a jak już znajdę to ofert jest nieaktualna itd. Na allegro popatrz bo jest trochę ofert, może akurat coś.Ps jak byś mogła to podpowiedz mi gdzie widziałaś na mój wzrost? Pozdrawiamalycja_83 napisał(a):

> Proszę o oferty na forum lub na maila alycja_czarny@onet.eu.
> Niby tych sukienek jest mnóstwo ale większość na wzrost powyżej
> 170 cm, a mi Bozia tyle nie dala:-)
>
>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na mój wzrost nie ma na allegro :-) a jak sa to z krytym tylem (nie przezroczystym). A ja żadnej innej nie chce tylko tą :-) A kiedy ślubujesz?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
We wrześniu ale już rozglądam się za takim modelem kiecki. Bo ciężko coś dostać takie jak chcemy:). Lepiej teraz kupić niż później bo będzie jeszcze ciężej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za adresy do stron ale niestety już je wcześniej widziałam. Zależy mi żeby suknia była z Trójmiasta lub Elbląga bo jestem z okolic to mogę zawsze jechcać i przymierzyć a jak już dalej to nie za bardzo:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
neania napisał(a):

> Skracanie tej sukni to banał więc nie martwiła bym się na Twoim
> miejscu długością. (gorzej gdybyś miała 185 cm :)
> jeśli masz ochotę obejrzeć moją suknię, to tu jest wątek
> odnośnie sprzedaży i liki do ogłoszenia.
> Na niezobowiązującą przymiarkę możesz zawsze wpaść :)
> pozdrawiam
> Ania
>
>
Neania bardzo proszę o link do ogłoszenia

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez wolała bym znaleźć cos w okolicach elblaga lub trójmiasta ale mam tan komfort że czesto jeżdze do Łodzi to może tam cos znajde. Tu w naszych okolicach ciężko ciagle te same ogłoszenia. Dużo ofert jest ze Szczecina i Koszalina ale to kawał drogi żeby jechac na przymiarke. A suknie neani widziałaś może?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
neania może faktyczniie nie problem jest ja skrócić ale 20 cm to duzo i straci fason, pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widziałam ale ja szukam z przezroczystym gorsetem z tyłu. Wielka szkoda:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie sądzę, ze straci... tak samo robią w salonie - po prostu podnosi się cały dół wyżej. Myślisz, ze jak zamawiasz nową, to szyją dokładnie o tyle krótszą? gdzie tam, takie same kroją, a później na przymiarce skracają.
Pozdrawiam i życzę znalezienia wymarzonej sukienki :)

Spełnij marzenie chorego dziecka www.trzebamarzyc.org

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam neania szkoda, że twoja suknia ma zabudowany gorset, szukam z przeźroczystymi plecami. pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
już wysłałam do Ciebie maila- ale zapraszam do mnie http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=11&i=455205&t=429044 to jest model bardziej 3000 :D cena wywoławcza 500zł

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Misiunia dzieki za maial fajna ta twoja suknia ale w zyciu bym się w nia nie zmiescila, a do tego jest biała a ja w bieli wygladam żle musze miec ecru lub cappucino. pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie myslalam, że bedzie tak ciezko znalezc tak popularna suknię. :-) up

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety kupując używaną jest słaby wybór - kiedy ja szukałam z zakrytym tyłem ecru na 177 cm wzrostu musiałam kupić nową...
3mam kciuki za Ciebie może się uda znaleźć :)

Spełnij marzenie chorego dziecka www.trzebamarzyc.org

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki neania, coś czuje że i mi nie pójdzie tak prosto i kupie suknie z salonu ale wtedy napewno zmienie coś w niej żeby była jedyna w swoim rodzaju:-) pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

Mam do sprzedania suknię kremową FARAGE model Rafaello (rzadko spotykany) z kolekcji z 2007 roku rozmiar 38 na 170cm plus buty. Zawsze można ją troszkę skrócić. Z tyłu gorset jest nisko wiązany troszkę przezroczysty wysadzany koralikami, z przodu ma fason wyszuplający. Jest naprawdę śliczna:)

Mogę wysłać zdjęcia na maila.

Pozdrawiam,
Carola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry