Widok

KWIACIARNIE/gdańsk-chełm,PLS polećcie!

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czesc:)

Proszę polećcie dobre kwiaciarnie w gdańsku, bądź na chełmie , które są sprawdzone, i udekorują też samochód i kosciół. bo mnie moja kwiaciarnai wyrolowała!!!:( a do tego chcą podwójną stawkę za to wszystko, bo to 1 dzień świąt. proszę o pomoc!!! dziękuje z góry :)

image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam pytanie nie dot.tematu a mianowicie gdzie się czeszesz na chełmie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zakochana, a ta kwiaciarnia "przy rondzie" zaraz za zatoką??ja tam robiłam bukiem i byłam bardzo zadowolona:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agus, a jakie mialaś kwiaty? moze jakas foteczka na maila?:)

image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesc Peach:) ja potrzebuej fryzjera do domu, bo to święta.

image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co z ta babką którą ci polecałam? ja niedługo do niej uderzam :P

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jaka babka?chyba już stracilam rachube, mozesz mi przypomniec?:)

image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam kwiaciarnie AWANGARDA (to jest w tym centrum handlowym na cieszynskiego, kolo kosciola Urszuli Ledowchowskiej). Pani robi wszysttko co chcesz - dekoracje samochodu. bukioety i jakies rozne gadzety na podziekowania dla rodzicow. do tego jest przesympatyczna i wklada serce w swoja prace. ja bylam bardzo zadwolona:)
a bukiet mialam taki:

image
image

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki Delka:) a jak cenowo to wyglada? bo ja bylam w pawilonach,ale w kwiciarni ERA, a gdzie jest ta AWANGARDA?

image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej:)
ta kwiaciarnia jest na parterze po prawej stronie, prawie przy koncu.
jesli chodzi o koszta to mozesz ssie dogadac do jakiej kwoty bys chciala. do wiazanki dostajesz butonierke gratis.
ja za wiazanke i 2piekne bukiety dla Rodzicow na podziekowania zaplacilam 300zl. ale wszystko bylo naprawde piekne i bardzo trwale. wiazanka ma przetrawala do poniedzialku, do pleneru:) (byla w rozku wiec nie moglam jej wstawic do wody a jedynie spryskiwac z gory)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o rety , to faktycznie dosc tanio:) ja jeszcze potzrbuje kwiatow do ksociola i samochod strojenie, Ty tez to wszytsko bralas, czy tylko to co wyzej napisalas ( bukiet, butonierka i dla Rodzicow) ??? dzieki z ainfo:) dzis bede w pawilonach, to tam podejde:)

image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my bralismy tylko to bo stojenie samochody bylo juz w cenie w miejscu sakd wypozyczalismy samochod a w kosciele nie mielismy wogole gdyz nasz kosciol bardzo przytulny sam w sobie jest piekny:)))
daj znac jak zrobila na Tobie wrazenie ta Pani z kwiaciarni(wazne zebys rozmawiala z wlascicielka, czarne wlosy, niska babeczka).
pozdr:)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesc Delciu:)
wielkie dzęki za info:) babeczka przemiła ,ale niestety wczoraj nie było pradu, i ciezko bylo rozmaiwac przy swieczkach, tak wiec wybiore sie do niej w przyszlym tyg na spokojnie i powiem chyba szczerze, ze zalezy mi zeby bylo ladnie,ale w miare tanio, bo za glowe sie trzymam, jak pomysle ile za same kwiaty pojdzie kasy:(. a czemu wybralas akurat ta kwiaciarnie, czy ona jest tania?

image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

Częstotliwość lotów samolotow. (9 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (8 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

do góry