Kabaret Ewan

Kluby nocne

Gdańsk, Tkacka 27/28

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Poszukuję tancerki wątek zamknięty Poszukuję tancerki którą widziałem w Kabarecie Ewan, bardzo ładna niewysoka...
~Anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 listopada 2018

poprostu super wątek zamknięty Najlepszy lokal i tyle
~Teo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2014

Polecam miejsce z klimatem wątek zamknięty Fajnie urządzony lokal, miła obsługa,dobra muzyka no i jest na co popatrzec;)...
~Bywalec
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 marca 2013

Rewelacja wątek zamknięty Najlepszy klub w Gdańsku z taką ofertą
~CodeBoy
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 marca 2013

Tancerki onieśmielają urodą :) wątek zamknięty Mąż mojej przyjaciółki namówił mnie i swoją żonę byśmy z nim przyszły do...
~Pomorzanka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 marca 2013

Pozytywnie nakręcony :) wątek zamknięty Świetny klimat :) Warto zajrzeć bo to pozytywnie zaskakujące miejsce :)...
~Rafał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 marca 2013

Szału nie ma wątek zamknięty 20zl wstep okey. piwo 12zl przesada.taniec rozbierany 150zl nie trwa nawet...
~gdanszczan
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 lutego 2013

gdańszczanin - opinia wątek zamknięty Bardzo miła obsługa na barze i na wejściu. Przystępne ceny! Rewelacyjna...
~gdańszczanin
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 października 2011

bardzo dobry klub wątek zamknięty Super lokalizacja, ładne babki, fajna muzyka i bardzo dobre jedzenie....
~D
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 grudnia 2012

kabaret ewan wątek zamknięty Szczerze i goraco polecam wszystkim miejsce , jakim jest kabaret przy ul...
~krzysiek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 grudnia 2012

Bardzo zadowolony wątek zamknięty Bywam w Kabarecie dosyć często od ponad dwóch lat i stwierdzam że to...
~Waldek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 grudnia 2012

Gorąco polecam ! wątek zamknięty Moim zdaniem jedyny lokal który do którego warto pójść. Atmosfera ciepła, nie...
~Gdańszczanin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 grudnia 2012

Szczerze odradzam, wielki zawod!!! wątek zamknięty Po pierwsze dziewczyny nie rozbieraja sie do konca. W wiekszosci nie...
~Klient
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lipca 2009

nigdy wiecej wątek zamknięty Nie polecam nikomu! Klientów traktują jak bydło..... Uwaga bramkarze nie...
~byłem-widziałem
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 października 2012

rewelacja wątek zamknięty To chyba jakaś pomyłka co przeczytałem ponizej, moze byłeś w innym lokalu....
~stały klient
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 września 2009

GORĄCO... polecam !!! wątek zamknięty Jeśli szukacie pokazów ginekologicznych i starszych Pań potrafiących dotknąć...
~scareface-ik
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 września 2009

Naprawdę warto wątek zamknięty Jeśli ktoś pragnie spędzić wieczór w oryginalnym lokalu i przyjemnej...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 lipca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
27

postów

17

wątków

do góry