~sa∂yl
89.64.36.*
(8 lat temu) 12 marca 2018 o 11:24
Był kiedyś napój "Demon".
Nergal go reklamował. Protesty społeczne były takie, że producent wycofał go z rynku.
A szkoda. Miał świetny skład.
Znajomy Forum, który w takie wynalazki nie wierzy, po dobrej imprezie wytrąbił mi cały zapas. I stanął na nogach :)
0
2