Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super współpraca , fotograf pierwsza klasa !!! wątek zamknięty Polecam z czystym sercem p.Grzegorza.Bardzo ciepły ,kontaktowy...
~Dominika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 maja 2016

Profesjonalista w każdym calu wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni i dziękujemy Panu Grzegorzowi. Na pewno wrócimy na...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 marca 2016

Świetny fotograf!!!!!!!!!! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm ,otwartość ,sympatyczna współpraca :) POLECAM!!!!!!!!
~Dż
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 maja 2015

ZNAKOMITY FOTOGRAF!!!! wątek zamknięty Bardzo dobry fotograf !!! Kreatywny , otwarty ,utalentowany! :) Polecam!
~xxxx
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 maja 2015

Fotograf wątek zamknięty Witam. Z Panem Grzegorzem miałem do czynienia pierwszy raz. Jest to bardzo...
~Kuba
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2015

Piotr P. - opinia wątek zamknięty Krótko. Przede wszystkim bardzo sympatyczny człowiek. Widać fach w reku i...
~Piotr P.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lutego 2015

Klaudia - opinia wątek zamknięty Świetna i miła atmosfera na sesji. Jestem bardzo zadowolona, że sesja...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lutego 2015

Polecam wątek zamknięty Profesjonalnie, konkretnie i z dobrym nastawieniem wobec klienta. POLECAM i...
~M
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 września 2014

Polecam!!! wątek zamknięty Zamówiłam Fotografa Grzegorza Pinkera do wykonania fotografii sof do ulotki...
~Lena - Łubowo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 maja 2014

Polecam! wątek zamknięty Bardzo miły i sympatyczny fotograf. Swoją obecnością podczas pracy nie...
~Asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2014

ocena Kadrownik.pl wątek zamknięty Bardzo polecam Fotografa Grzegorza Pinkera i jego stronę kadrownik.pl,...
~Hanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry