Widok

Kadyny Folwark Hotel & Spa wesele

Wesele Temat dostępny też na forum:
Cześć, chcemy zorganizować wesele w Kadynach Folwark Hotel & Spa, nigdzie nie mogę znaleźć opinii na temat przyjęcia i samej organizacji. Czy ktoś z was organizował tam przyjęcie weselne? Słyszałam kilka nie pozytywnych opinii, proszę o Wasze opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W 2003 moja siostra miała tam wesele - było bardziej niż super. Jednak to było dawno temu i podobno zmienili się właściciele. Swego czasu sama interesowałam się zorganizowaniem tam wesela, ale chciałam je małe i to był problem. Miałam albo zapłacić dużo więcej za 'normalną' salę, w której organizowali wesele, albo miałam je mieć w restauracji. Powiem szczerze nie bardzo mi się to spodobało, poczułam się jakbym była tylko workiem pieniędzy. Tym bardziej, że zasady obowiązywały nawet w środku tygodnia (też to rozważałam, bez kalendarzowego dnia wolnego). Po sąsiedzku jest inne miejsce, dla mnie bardzo urokliwe - Srebrny Dzwon. Cen nie mają może specjalnie niskich, ale znajomi mieli tam wesele i bardzo sobie chwalili, a mój chrześniak miał tam komunię, nie było na co narzekać. Dobre jedzenie, profesjonalna obsługa, dodatkowo przejazd bryczką dla uczestników komunii. Całkiem miło. W dodatku niedaleko jest kościół na wzgórzu, bardzo stary, urokliwy, razem z klasztorem (jeżeli planujesz ślub kościelny). Kiedy ja szukałam swojego miejsca dużo dało mi spotkanie z managerami danych sal czy hoteli. Czasami od razu czuć czy jest się gdzieś mile widzianym, czy tylko patrzą jak nas najbardziej oskubać. Także może to jest sposób na poznanie tego miejsca :) Życzę powodzenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

MIEJSCE NA WESELE - TROJMIASTO I OKOLICE - POMOCY! (60 odpowiedzi)

Witam wszystkich serdecznie, Bardzo prosze o pomoc, namiary i opinie na sale/hotele/osrodki...

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry