Kafe Delfin

Kawiarnie i herbaciarnie

Gdańsk, ul. Rybińskiego 17

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zuza - ocena Klimatycznie swobodnie
~Zuza
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 5 listopada 2023

M&M - ocena Miejsce z duszą, świetna lokalizacja i przemiła obsługa! Lokal godny...
~M&M
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 31 października 2023

Inci - ocena Pyszne lody, kawa, herbatka i wspaniałe ,,czarne,, ciasteczko! Przemiła...
~Inci
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 28 października 2023

K - opinia Lokal super, fajna miejscowa, mega klimatyczna, ale....brak zimnych napoi ,...
~K
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 2 września 2023

Marta - opinia wątek zamknięty Malutkie ale przemiłe miejsce, szczególnie zielony ogródek na tyłach....
~Marta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 września 2021

meff - opinia wątek zamknięty Brawo za czeskie piwa (Rohozec/Svijany) normalnie miodzio i wrócę jeszcze nie...
~meff
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2021

Martyna - opinia wątek zamknięty Kawiarni zdecydowanie przydałoby się odświeżenie, wygląda niezmiennie (abo...
~Martyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 listopada 2019

Wspaniały klimat wątek zamknięty Nie jesst to typowa kawiarnia hipsterska, gdzie chodzi sie tylko robic...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lipca 2017

wspaniałe miejsce! wątek zamknięty Bywałem już nie raz w tej kawiarni. kiedyś zdecydowanie częściej jak...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 czerwca 2017

2 wątek zamknięty Kawiarnia w bardzo fajnym miejscu zacheca do wypicia gorącego kubka pysznej...
~peter
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 grudnia 2015

Niestety jestem na nie wątek zamknięty Byłam w Kafe Delfin pierwszy i ostatni raz. Zimna kawa i szarlotka z włosami....
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lipca 2015

Świetny klimat wątek zamknięty Odwiedziłam to miejsce namówiona przez znajomych i się nie zawiodłam :) Fajna...
~Natalala
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 grudnia 2012

Wszystkim, którzy po spacerze w Parku nie wiedzą dokąd pójść na pyszną kawę!! wątek zamknięty Odwiedziłam to miejsce kilkakrotnie po spacerze w Parku Oliwskim. Już na myśl...
~Dominika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 czerwca 2012

obsluga wątek zamknięty lokal ma bardzo fajny klimat i dobrą lokalizację. Natomiast obsługa jest...
~klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 marca 2012

super miejsce wątek zamknięty dzięki niesamowitemu wystrojowi i przemiłej obsudze, udało się Państwu...
~Beti
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 stycznia 2012

klimatycznie wątek zamknięty Idealne miejsce na ciepłą kawę czy herbatę po spacerze w Parku Oliwskim :)
~Softie
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 listopada 2011

pozytywne zaskoczenie wątek zamknięty Nie spodziewałam się, że w okolicy Parku Oliwskiego można znaleźć tak urocze...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 listopada 2011

fatalna obsługa wątek zamknięty Klimat spoko, ceny ok ale panie z obsługi fatalne, zero zainteresowania,...
~zdegustowana
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 października 2011

oliwianka wątek zamknięty Super knajpka,na spotkania przy kawie i szarlotce.miła i sympatyczna obsluga....
~oliwianka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 lutego 2011

Fantastyczny lokal wątek zamknięty Bardzo klimatyczny lokal. Rewelacyjna gorąca czekolada. Gęsta nie za słodka...
~Lesław
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
40

postów

36

wątków

do góry