Widok

Kajtek Czarodziej

Kajtek Czarodziej Temat dostępny też na forum:
Opinie do filmu: Kajtek Czarodziej.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przeczytajcie proszę książkę Pana Janusza Korczaka "Kajtuś czarodziej"- naprawdę warto! Film dobry.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

My też mamy swojego Harrego Pottera!

Nasz Kajtuś jest z 1934, jak nie 1933 roku:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

ale nie w tej ekranizacji

Tutaj jest ładny chłopiec, który zagrał Kajtka. Bohater tej opowieści nie wiąże żadną emocją, jest nieciekawy, tak jak i cały film. Żądam, chcę, rozkazuję żeby ten film się odzobaczył oraz zwrotu za bilety/popkorn na moje konto w ciągu 5 dni robocych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

13+

Film generalnie nudny, pretensjonalny. Na pewno nie dla dzieci poniżej 10 lat. Obrzydliwa postać 'zlego' typa, antybohatera.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Każdy "Lord Voldemort" jest obrzydliwy i musi być straszny. Według nas, opinia jakoby film był dla dzieci 10+ jest jak najbardziej słuszna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wielu

Z największych Bandziorów są wypucowanymi biznesmenami w białych kołnierzykach..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

stracona szansa

Film dla starszych dzieci, 12+. Wizualnie bardzo ładny, ale scenariusz, fabuła to ser szwajcarski - dziurawy, bez sensu. To są luźno powiązane sceny, nie wiadomo co i dlaczego. Od początku czekałem na jakiś główny wątek, ale niestety nie doczekałem. Postacie to są w zasadzie kukły dodane do scenografii. Główny bohater ma jedną kwestię, w której wypowiada się jak dziecko, w pozostałych rzuca jakieś wydumane kwestie. Dorośli zresztą podobnie. Większość filmu to pojedynek na zacięte miny w przydługawych scenach. O ile starszy widz może coś jeszcze z tego filmu wyciągnie, to generalnie nie polecam nikomu. Aż mi żal aktorów, że w wzięli udział w tej kiszce i musieli wysiedzieć na pokazie premierowym.

Jak można tak zmarnować potencjał filmu, który autentycznie mógł być polskim harry potterem? Polecam pani reżyser wykupienie pakietu na filmy festiwalowe kino młode horyzonty VOD, to zaledwie 90 pln za kilkadziesiąt filmów dla dzieci i młodzieży. Tam zobaczy jak się robi filmy dla widza 6+, 12+ które mają zarówno przesłanie, jak i akcję, fun, wizualia. Mowa o filmach europejskich a nie sieczce z USA.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

gubiłam wątek

wtrącanie jakich wątków nie mających powiązania
film - dziwny i pretensjonalny bo chłopak żąda, chce i oczekuje czarodziej chyba czaruje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Polecam

Właśnie byłam w kinie z 12 latkiem. Polecamy.
Film wzruszający, bardzo fajny.
Nie ma co sugerować się słabymi opiniami. Według mnie warto zabrać dzieciaka, choć faktycznie starszego.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kajtek czarodziej

Bardzo ładny film Nie tylko dla dzieci ale i dla dorosłych. Film z przesłaniem. Wart obejrzenia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słaby i dziwny

Zapowiedź zdecydowanie na wyrost. Wątki wprowadzone nie wiadomo po co. Za długi na akcję. Nie polecam. Stracony czas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Filmy

Argylle - Tajny szpieg (4 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Argylle - Tajny szpieg . Przeczytaj o filmie.

Kos (38 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Kos . Przeczytaj o filmie.

Perfect Days (12 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Perfect Days . Przeczytaj o filmie.

do góry