Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
PL - opinia Bardzo dobry sklep,dobrze zaopatrzony i co najważniejsze miła i fachowa...
~PL
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 10 sierpnia 2019

Roman Gębka - opinia Sklep świetnie zaopatrzony,obsługa życzliwa i służąca poradą w wypadku...
~Roman Gębka
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 16 lipca 2019

godne polecenia Profesjonalna obsługa i pomoc.Duży asortyment ,przystępne ceny .Dziękujemy za...
~salon fryzjersko -kosmetyczny an
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 15 lipca 2019

Fajny sklep Jestem bardzo zadowolony z obsługi i szerokiego asortyment w sklepie.Miejsce...
~Szary Aksamit
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 listopada 2018

WEZGŁOWIE WYSZŁO SUPER wątek zamknięty Zgodnie z zaleceniami obsługi sklepu kupiłem tylko to co było potrzebne do...
~Mario
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 lipca 2017

SUPER PROFESJONALIŚCI wątek zamknięty Miałam wielką przyjemność korzystać z usług zespołu sklepu KALINA a w...
~Asia i Patrycja
-

dodano: 7 lipca 2017

Najlepsza hurtownia tkanin wątek zamknięty Do tej pory nie znalazłam lepszej hurtowni tkanin w Trójmieście. Wybór i...
~Maria
-

dodano: 24 czerwca 2017

Super wątek zamknięty Polecam sklep Kalina.Duży wybór tkanin Fachowa obsługa,rozsądne ceny. Polecam...
~Wojtek
-

dodano: 23 czerwca 2017

materac piankowy wątek zamknięty porządna firma, markowy towar, rzetelna obsługa. Nic dodać, nic ująć.
~Jacek z Gdańska
-

dodano: 22 maja 2017

Gorąco polecam wątek zamknięty Mogę gorąco polecić firmę KALINA. Obsługa szybka i sprawna. Nie było problemu...
~Monika
-

dodano: 11 maja 2017

Polecam wątek zamknięty Ciekawy i szeroki asortyment akcesoriów tapicerskich i tkanin. Zdecydowany...
~Maja
-

dodano: 20 kwietnia 2017

Polecam wątek zamknięty Bardzo miła obsługa. Duży wybór akcesorii tapicerskich. Rękodzielnicy i...
~Marta
-

dodano: 3 stycznia 2017

Szkoła wątek zamknięty Duży wybór tkanin, przystępne ceny, miła i fachowa obsługa. Polecamy
~Grażyna
-

dodano: 15 grudnia 2016

Pozytywnie wątek zamknięty Duży wybór tkanin, ceny przystępne, adekwatne do jakości materiału....
~Barbara
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 września 2016

. wątek zamknięty Piękne tkaniny. Bardzo miła obsługa.
~Ania
-

dodano: 18 lipca 2016

Kalina-tkaniny wątek zamknięty Zmieniam kolorystyke wnetrz w moim domu oraz w domach moich klientow. Stare...
~Klaudia
-

dodano: 2 lipca 2016

Trafiony wybór wątek zamknięty W Kalinie znalazłam potrzebny materiał, fachową poradę, pomoc w przygotowaniu...
~MK
-

dodano: 28 czerwca 2016

Magda - opinia wątek zamknięty Swietna obsługa i szeroki wybór, polecam!
~Magda
-

dodano: 22 maja 2016

Polecam wątek zamknięty Weszłam do sklepu z nietypowym zamówieniem - nie wyszłam z pustymi rękami......
~Agnieszka
-

dodano: 17 lutego 2016

Polecam wątek zamknięty Wybór tkanin rewelacyjny, każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa bardzo...
~Kamila
-

dodano: 16 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
47

48

wątków

do góry