Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Małgorzata - opinia oddane do tapicera fotel oraz krzesło ludwikowskie zostały wykonane w...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 maja 2022

Smilegie - opinia wątek zamknięty Najlepsza firma z tkaninami w Trójmieście. Obsługa na wysokim poziomie....
~Smilegie
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 stycznia 2022

MartA - opinia wątek zamknięty Miła obsługa, bardzo pomocna, polecam
~MartA
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 czerwca 2021

Katarzyna Jurczyk - opinia wątek zamknięty Polecamy skorzystanie z bogatej oferty sklepu. Bardzo miła obsługa, wysoka...
~Katarzyna Jurczyk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2021

Aneta i Piotr - opinia wątek zamknięty Zaskakująco pod każdym względem! Sklep, asortyment i obsługa....
~Aneta i Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 czerwca 2020

Tomasz - opinia wątek zamknięty Sprzedawca traktuje klienta "z góry" i jest pewny swojej wiedzy, a ta jest...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Obsługa w tym sklepie na wysokim poziomie , dbająca o dobro klienta. Personel...
~Ewa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 lutego 2020

Fajny sklep wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z obsługi i szerokiego asortyment w sklepie.Miejsce...
~Szary Aksamit
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 listopada 2018

Tomasz - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z wizyty w tym sklepie. Profesjonalna i bardzo...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 stycznia 2020

PL - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry sklep,dobrze zaopatrzony i co najważniejsze miła i fachowa...
~PL
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2019

Roman Gębka - opinia wątek zamknięty Sklep świetnie zaopatrzony,obsługa życzliwa i służąca poradą w wypadku...
~Roman Gębka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 lipca 2019

godne polecenia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa i pomoc.Duży asortyment ,przystępne ceny .Dziękujemy za...
~salon fryzjersko -kosmetyczny an
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 lipca 2019

WEZGŁOWIE WYSZŁO SUPER wątek zamknięty Zgodnie z zaleceniami obsługi sklepu kupiłem tylko to co było potrzebne do...
~Mario
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

SUPER PROFESJONALIŚCI wątek zamknięty Miałam wielką przyjemność korzystać z usług zespołu sklepu KALINA a w...
~Asia i Patrycja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lipca 2017

Najlepsza hurtownia tkanin wątek zamknięty Do tej pory nie znalazłam lepszej hurtowni tkanin w Trójmieście. Wybór i...
~Maria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 czerwca 2017

Super wątek zamknięty Polecam sklep Kalina.Duży wybór tkanin Fachowa obsługa,rozsądne ceny. Polecam...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 czerwca 2017

materac piankowy wątek zamknięty porządna firma, markowy towar, rzetelna obsługa. Nic dodać, nic ująć.
~Jacek z Gdańska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 maja 2017

Gorąco polecam wątek zamknięty Mogę gorąco polecić firmę KALINA. Obsługa szybka i sprawna. Nie było problemu...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 maja 2017

Polecam wątek zamknięty Ciekawy i szeroki asortyment akcesoriów tapicerskich i tkanin. Zdecydowany...
~Maja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2017

Polecam wątek zamknięty Bardzo miła obsługa. Duży wybór akcesorii tapicerskich. Rękodzielnicy i...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 stycznia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
57

postów

56

wątków

do góry