KAMAMA

Odzież ciążowa Odzież damska

Gdańsk, Pl.Dominikanski 1/27

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fachowa obsługa wątek zamknięty Będąc w sklepie pani ekspedientka fachowo doradziła mi dobór stroju...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 lutego 2016

Maria - opinia wątek zamknięty Polecam zakupy w sklepie KAMAMA! Świetny i błyskawiczny kontakt mailowy,...
~Maria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lipca 2014

Zadowolona klientka :) wątek zamknięty Jedno z niewielu miejsc w Trójmieście z tak dużym wyborem bardzo dobrej...
~Beata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 marca 2014

Gorąco polecam !!! wątek zamknięty Pani w punkcie przy ul. Klonowej w Gdańsku to prawdziwy anioł. Jest bardzo...
~Zadowolona klienkta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 stycznia 2014

MIEJSCE PRZYJAZNE MAMIE wątek zamknięty Super sklep, szczerze polecam. Bardzo duży wybór i przystępne ceny. Rzeczy są...
~Margo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 maja 2013

GORACO POLECEM wątek zamknięty Bylam w sklepie na klonowej i na hali targowej w gdansku obie Panie...
~dominika
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 czerwca 2012

Sprawdzone-godne uwagi wątek zamknięty Po wizycie w podobnym sklepie mieszczącym się w" Klifie " zaskoczył mnie w...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 stycznia 2012

Sklep na "6"-tke ) wątek zamknięty Przesympatyczna obsluga.Polecam wszystkim przyszlym mamom ( albo ich...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 listopada 2011

Fajny sklep dla przyszłych mam wątek zamknięty Mają duży wybór ubrań, zarówno na co dzień, jak i bardziej eleganckich. Duża...
~Ola
-

dodano: 9 czerwca 2011

POLECAM wątek zamknięty Znalazłam 3 sklepy ciążowe za pośrednictwem trójmasto.pl i muszę...
~usatysfakcjonowana klientka
-

dodano: 26 marca 2011

Polecam!!! wątek zamknięty Gorąco polecam wszystkim przyszłym i nowym mamom Polecam wszystkim przyszłym...
~Iza
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 lutego 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
12

11

wątków

do góry