Kameleon Sklep Zoologiczny

Sklepy zoologiczne

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 36 lok.57

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Arleta - opinia wątek zamknięty Polecam !!! Profesjonalna i miła obsługa,zawsze uzyskuję konkretnąodpowiedz...
~Arleta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 stycznia 2022

Paweł - opinia wątek zamknięty Duży asortyment i pomoc ze strony pracowników:)
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 maja 2021

Maciej - opinia wątek zamknięty Niemiła obsługa. Nie polecam. Pani w rozmowie telefonecznej stwierdziła ze...
~Maciej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 lutego 2021

Lech - opinia wątek zamknięty Tam robię zakupy do akwarium od wielu lat i zawsze wracam.
~Lech
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 grudnia 2020

Basia - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra, kompetentna obsługa i dobre ceny. Polecam :)
~Basia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2020

Bo - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcami zawsze można liczyć na pomoc merytoryczną
~Bo
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 maja 2020

- opinia wątek zamknięty Robię tam zakupy od zawsze i zawsze jestem zadowolona
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 maja 2019

Super wątek zamknięty Najlepszy sklep zoologiczny z jakim się spotkałam. Obsługa na najwyższym...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 lutego 2018

Ulubiony zoologiczny wątek zamknięty Kupuje tam juz dluuugo. Zawsze jest to sklep pierwszego wyboru. Gdy czegoś...
~Barbara
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2017

Jak dla mnie super... wątek zamknięty Co tu dużo pisać, sklep jak najbardziej OK i godny polecenia, wiadać że...
~JA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2017

polecam wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, z uśmiechem i dobrymi poradami. Ceny niewysokie w...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 listopada 2016

polecam wątek zamknięty Do tego sklepu i obsługi aż chce się wracać.Zawsze służą dobrą radą ,a do...
~Franc
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 listopada 2015

Polecam, bo to dobry sklep wątek zamknięty Bardzo dobry sklep ze wspaniałą, profesjonalną i kochającą zwierzęta...
~Asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lipca 2015

Pozytyw wątek zamknięty W sklepie zoologicznym Kameleon robię zakupy od kilku ładnych lat i jak do...
~Calla
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 listopada 2012

Polecam wątek zamknięty Sklep zaopatrzony dobrze, obsługa bardzo sympatyczna. Robiłem małe zakupy do...
~Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 listopada 2011

kaśka29 - opinia wątek zamknięty Wybór może i duży, ceny też przystępne, ale nikt nie zareagował jak weszłam...
~kaśka29
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 października 2011

SUPER SKLEP! wątek zamknięty Bardzo dobry sklep. Jako jeden z niewielu w Gdańsku ma żywą karmówkę dobrych...
~Ag
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 września 2011

EXTRA wątek zamknięty Sklep super, obsługa na medal,dobry kontakt, chłopaki chętnie pomogą. Kupiłem...
~Klient
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 grudnia 2010

POLECAM! wątek zamknięty dziś zakupiłam świnkę morską samiczkę. jestem bardzo zadowolona, mimo że mam...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 października 2010

polecam wątek zamknięty Bardzo lubię ten sklep i jeśli tylko muszę się udać do zoologicznego, to...
~Ola
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 marca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

22

wątków

do góry