Widok

Kameralne Tarasy

Kameralne Tarasy Temat dostępny też na forum:
Reda jest dobrze skomunikowana z Trójmiastem, a tym bardziej samo osiedle Kameralne Tarasy, które położone będzie blisko przystanku SKM Reda. Wokół nie brakuje zielonych terenów, gdzie można jeździć na rowerze, biegać, spacerować - Reda otoczona jest lasami. Istnieje tu także kompleksowa infrastruktura, która zapewni wygodę codziennego życia zarówno singlowi, parze, jak i rodzinie.

W ramach ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bądżcie ostrożni

Platforma Mieszkaniowa - zainteresowanym proponuję poszukać czy ta spółka nie ma aby powiązań z deweloperem, który nie może dokończyć Formeli 17 w Rumi
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

i czy nie ma powiązań z leśnym zaciszem
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

?

Ktoś może sprawdzał? Ma jakieś informacje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Codziennie przejeżdżam tamtą drogą do pracy, nie widać żeby ktokolwiek poruszał się po placu budowy.
Do tego polecam zweryfikować rzekomo ukończone projekty przez tego dewelopera. Były to inwestycje ukończone przez spółkę warsaw trust development, która ogłosiła upadłość w 2018. Dodatkowo aktualne osoby wchodzące w organy zarządzające firmą, według KRS nie miały żadnych powiązań z WTD.
Nie mówię, że jest to wałek na 100%, ale przed zakupem myślę, że warto zapoznać się z tą firmą i całą inwestycją dokładniej, a następnie samemu ocenić czy aby na pewno nam to odpowiada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na stronie obecnie widnieje jako developer capitis development, ktoś może coś więcej napisać? Osoby mieszkające obok inwestycji czy w ostatnim czasie coś się ruszyło?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

slabe,pod gore trzeba zapierdzielac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ktoś coś kupił w tej inwestycji?

Ciekawie jest to że wcześniej ta inwestycja należała do Locuss Group i termin budowy był 2020 - 2022 . I były zupełnie inne wizki, chociaż rzuty się zgadzają :). Ktoś coś wie o tej inwestycji i o tym deweloperze? Co to za zamieszanie ze zmianą dewelopera?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
No zaczyna sie to co bylo na zaciszu, uprzedzalam.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta inwestycja jest zamknięta , i nic tam już nie będzie, Ci co zapłacili wtopili
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy coś więcej wiadomo na ten temat? To jakieś potwierdzone info?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamknięta?

Jak to zamknięta w jakim sensie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inwestycja

Mówisz o inwestycji w Rumi Formeli 17 czy o Kameralnych Tarasach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakieś problemy się pojawiają?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie rozumiem

Co się zaczyna? Jakieś problemy?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

konkretne info

Czy ktoś jest w stanie podać konkretne info dot. danej inwestycji (Kameralne Tarasy)?
Bez bzdurnych hipotez najlepiej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kameralne tarasy

Wycofaj się z tego póki możesz, od dawna nic tam się nie dzieje i teraz to już tylko grają na zwłokę
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co znaczy grają na zwłokę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Że nazbieraja klientów i zaraz się zwiną i nie będzie ani kasy ani mieszkania
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fakty

Z pewnych źródeł, wszystko do przodu kryzys zażegnany budowa zaraz ruszy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Praca ruszyła?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Żadne pracę, nie ruszyły, widzę to na codzień z okna ,cały sprzęt zabrany, dwa razy ktoś się tam kręcił, nikt z biura nie odbiera telefonów, folia na oknach częściowo zerwana przez wiatr, na moje oko a znam się wygląda to jak przekręt ,a nie kryzys bo kilka budynków prawie skończonych a kilka tylko fundamenty, jakby ktoś budował z myślą oddania do użytku to by wykańczał budynek po budynku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piszcie czy oddali wam zaliczki bo mi oddali
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawe czy dużo osób zrezygnowało...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla zainteresowanych ,dzisiaj kręci się tam jedna osoba w kasku, być może się myliĺem i budowa ruszy z kopyta.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jednak coś tam się dzieje ,jest nadzieja ,że kiedyś wybudują
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fakty

Prace wznowione kryzys zażegnany, kontynuują wykopy pod kolejne budynki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkam w okolicy, tak więc codziennie mijam budowę w drodze do pracy i aktualnie są tam już wykonywane kolejne prace. I mam wrażenie, ze z dnia na dzień budowa coraz bardziej się rozkręca. Właśnie wczoraj przywieźli cegły.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może ktoś ma zdjęcia tego, jak to aktualnie wygląda? Jak to wygląda? No i czy warto jest kupić mieszkanie w tej okolicy? Mają jeszcze jakieś małe mieszkania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogólnie to inwestycja miała pewien przestój, ale teraz intensywnie ruszyła. Jeśli chodzi o ceny to ostatnio jak sprawdzałem, to zaczynają się od ok 8000 zł za m2 tak wiec jak na tę okolicę, to moim zdaniem cena całkiem niezła.

No zaletą tutaj jest moim zdaniem przede wszystkim lokalizacja do ceny nieruchomości. 5 minut do SKM I blisko do zieleni. Z tego co wiem to mają jeszcze dostępnych kilka mniejszych mieszkań.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogólnie okolica wydaje się spokojna, blisko przystanek SKM. Ostatnio wybrałem się na miejsce, hałasu tam większego nie słychać. Coraz bardziej mnie ta inwestycja przekonuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I jak faktycznie coś się dzieje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może i coś się dzieje, ale trochę to dziwne, że tyle opinii negatywnych a tu nagle same pozytywne prawie w jednym terminie się posypały...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ze dwa tyg. temu byliśmy razem z żoną na spotkaniu z deweloperem. Jesteśmy zianteresowaii inwestycją więc dość często teraz bywamy w okolicy. Praca ruszyły, widać więc kryzys raczej zażegnany.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć, a ja mam takie pytanie. Ktoś może już kupił tam mieszkanie? Jak przebiegł proces? Rozmawiałam z deweloperem i wydaje się ok ale zakup mieszkania to jednak duża decyzja. jest to jedna z inwestycji, nad którymi się zastanawiamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A orientuje się ktoś, jak to wygląda cenowo? Jeśli chodzi o koszt mieszkania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

od 8 tys/m2, ale mogę się mylić bo pytałem sie już jakiś czas temu. Moim zdaniem dość atrakcyjna cena w porównaniu do innych inwestycji w pobliżu, szczegolnie biorąc pod uwagę dobre skomunikowanie. Z tego co jednak wiem, to już wiele mieszkań na sprzedaż tam nie zostało. Tak więc polecam zadzwonić do biura i zorientować się, jakie metraże jeszcze mają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przykre

Przykre czytać i w googlach i tutaj jak deweloper buduje wokół tej budowy historie, że kryzys zażegnany, że mieszkania sie szybko rozchodzą, a że i ceny bardzo dobre :) propaganda aż oczy łzawią. Mieszkam obok budowy, fakt 3 panów z ukrainy stawiali parę pustaków ostatnio 11.11 w nasze państwowe święto i to ostatni ruch jaki tam był, od ponad roku nic się nie zmieniło. Zanim kupicie, zastanówcie się dwa razy. Nie pozdrawiam dewelopera i jego zagrywek. Sąsiad.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Będę wdzięczna za wszelką opinie jeżeli ktoś z sąsiadów zauważy, że cos się dzieje na budowie bądź nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdzenie nieruchomości i dewelopera

ktoś może podpowiedzieć w jaki sposób sprawdzić dewelopera i tą inwestycje? Zasięgnąć pomocy prawnika? Jestem zainteresowana natomiast wszelkie opinie bardzo niepokoją, aby podjąć decyzję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy coś się dzieje na budowie?

Będę wdzięczna za wszelką opinie jeżeli ktoś z sąsiadów zauważy, że cos się dzieje na budowie bądź nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Budowa leci na pełnej, wczoraj byłem widziałem jak cegły przywieźli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Capitis.

Sprawdzajcie czy ta firma ma pozwolenie na budowę czy zleca budowę. Oraz czy to wciąż przekształcająca się firma.Warto wiedzieć czy to deweloper,czy wciąż zmieniająca się firma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy nie wygląda jakoś to wszystko podejrzanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W sensie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Reda

Szukam ekipy remontowej w Redzie stan deweloperski od sierpnia. (5 odpowiedzi)

Szukam solidnej firmy remontowej do kawalerki (35,5 m2) stan deweloperski w Redzie od sierpnia.

do góry