Moja Córka przez ostatni rok uczęszczała do "Cudownej Krainy". Przedszkole jest bardzo kameralne (tylko 2 grupy) ale dzięki temu Panie Nauczycielki poświęcają sporo uwagi każdemu małemu człowiekowi. Jest dużo ciekawych zajęć dodatkowych (m.in. gimnastyka, taniec, dogoterapia) i atrakcji np. wizyta małego zoo w przedszkolu czy akcje poszerzające wiedzę o zdrowym żywieniu. Kadra kocha dzieci, co nie znaczy że w grupach panuje chaos - Panie doskonale wiedzą jak skutecznie i bez przemocy zmotywować dzieciaki do współpracy. Przez cały czas mogłam liczyć na świetną komunikację: dostawałam komunikaty zwrotne o dziecku a kiedy trzeba było - przyjaźnie współpracowałyśmy korygując drobne problemy z zachowaniem. Moja Córka przez ostatni rok bardzo poszerzyła swoją wiedzę i umiejętności społeczne: Panie pracują na podręcznikach i wartościowym programie nauczania przedszkolnego. Ze spokojnym sumieniem polecam "Cudowną Krainę" każdemu rodzicowi a najlepszym dowodem na to jak dobrze jest dzieciom w tym przedszkolu, jest zdanie, które Córka mówiła niemal codziennie gdy ją odbierałam do domu: "Maaamo! Dlaczego tak wcześnie przyszłaś".