Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
W.M. - opinia Moja córka skończyła przygodę z przedszkolem w zeszłym roku. Do szkoły poszła...
~W.M.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 kwietnia 2023

O. - opinia Do przedszkola uczęszczała dwojka moich dzieci. Jedno zostało wspaniale...
~O.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 marca 2023

Kasia - opinia wątek zamknięty Przedszkole super. Panie cudowne. Sporo zajęć dodatkowych. Godne polecenia.
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 marca 2022

Patrycja - opinia wątek zamknięty Cudowna Kraina jest miejscem do którego nasza córka bardzo lubi chodzić....
~Patrycja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 listopada 2020

AK - opinia wątek zamknięty Nie ma lepszej rekomendacji dla przedszkola niż zadowolenie dziecka. Mnóstwo...
~AK
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 października 2020

Kameralnie i profesjonalnie wątek zamknięty Moja Córka przez ostatni rok uczęszczała do "Cudownej Krainy". Przedszkole...
~Tosiowa Mama
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 września 2019

Polecam wątek zamknięty Polecam przedszkole w 100%. Panie opiekunki bardzo miłe, bardzo miła...
~Izabela
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 lipca 2019

Cudowne przedszkole wątek zamknięty Syn uczęszcza do przedszkola od czterech lat, uśmiech na jego twarzy kiedy...
~Mama
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 czerwca 2019

Fajne przedszkole! wątek zamknięty Dwójka moich dzieci chodzi do tego przedszkola. Jedno w grupie starszej a...
~mama
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 marca 2019

Zadowolenia dziecka - najlepsza rekomendacja wątek zamknięty Jako dla rodzica oprócz wcześniej opisanych wszelkich zajęć oraz...
~Tata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2019

Przedszkole godne polecenia wątek zamknięty Przedszkole godne polecenia Córka uczęszcza do przedszkola od 4 lat i na...
~Małgorzata, mama 6-latki
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2019

Bardzo dobre przedszkole z fachowa kadra wątek zamknięty Moja córka chodzi do tego przedszkola dopiero 4 miesiące a ja jestem już w...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

polecam wątek zamknięty Moja córka chodziła do tego przedszkola w roku szkolnym 2014/2015 do...
~Danuta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 września 2015

Polecam przedszkole! wątek zamknięty Do Cudownej Krainy na Morenie uczęszcza dwoje moich dzieci. Przedszkole jest...
~mama dwójki dzieci
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 marca 2015

Polecam, synka rowniez tam zapisuje :) wątek zamknięty Moja córka od ponad dwóch lat prawie codziennie z wielka chęcia wybiera sie...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2014

POLECAM wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola. Zapisaliśmy dziecko pod wpływem...
~zadowoleni
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 stycznia 2014

Super przedszkole, polecam! wątek zamknięty Moja córka drugi rok uczęszcza do przedszkola "Cudowna Kraina". Od początku...
~mama Nadii
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 stycznia 2014

Bez wahania polecam! wątek zamknięty Przedszkole jest kameralne, z miłą, serdeczną atmosferą. Pani Marysia i Pani...
~Ania
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 lutego 2013

Polecam wątek zamknięty Polecam Cudowną Krainę. Myślę, że personel jest mocną stroną przedszkola....
~mama
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 marca 2013

Świetne przedszkole wątek zamknięty Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z dokonanego wyboru. Nasze dziecko...
~Zadowolona mama
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lutego 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
45

postów

40

wątków

do góry