Widok

Kamerzysta

Szukam kogoś np początkującego kamerzysty który nagral by głównie slub w kościele i ew pierwszy taniec :) nie zależy mi na niesamowitej jakości itp, mamy malutki slub i zależy mi żeby był nagrany moment przysięgi na pamiątkę :) 30 czerwca 2018 gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam
Wprawdzie nie jestem początkujący, ale akurat mam wolny ten termin. Proszę o kontakt mailowy z podaniem godziny i lokalizacji ślubu i wesela, zobaczymy co da się zrobić :-)
wideofilmowanie@filmart.pl

www.filmart.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A czy mogę nagrać powyższe iphonem? Co prawda dźwięk może momentami nie być oszołamiającej jakości, no i jak to iphone - czasem potrafi się zawiesić, lecz co do stabilności obrazu proszę się nie martwić, bo mam wyjątkowo stabilną rękę. Co do ceny na pewno się porozumiemy - myślę, że za 300 zł + koszt dojazdu i możemy działać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

jaka porazka hahahahahahahaha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawił mi Pan/Pani przykrość swoim komentarzem, zadowolony ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znaleziony, dziękuję za propozycje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (209 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

MIEJSCE NA WESELE - TROJMIASTO I OKOLICE - POMOCY! (60 odpowiedzi)

Witam wszystkich serdecznie, Bardzo prosze o pomoc, namiary i opinie na sale/hotele/osrodki...

do góry