Widok

Kamica nerkowa.

Poszukuję dobrego urologa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pij duzo wody. B. Duzo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak i piwo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

piwo, sok z żurawiny i bedzie ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wy się dobrze czujecie? To żart? Nie śmieszny.
Szczerze mówiąc wiem, że można mieć do siebie dystans, ale z pewnych rzeczy się nie żartuje. Sama miałam kamicę nerkową, parę lat temu. Ból niesamowity. Nigdy wcześniej nie doświadczyłam takiego bólu. :( Ostatnio przeczytałam artykuł, że kamica może powracać i nie wiem, co mam robić. Nie chcę przeżywać tego jeszcze raz ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To o piwie i żurawinie to nie jest żart. Mi tak samo swego czasu lekarka po ataku poleciła piwo i ciepłą kąpiel. Piwo działa moczopędnie, a ciepło rozszerza przewody moczowe i latwiej urodzić kamienie, czy wydalić piasek.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

No wlaśnie to jest niedobry sposob bo piwo nadwyreza nery i nie jest to najzdrowsze. Mozna np. rozbic kamienie laserem, gdzies o tym slyszalem tylo nie znam szczegolow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No, raczej wolałabym ten sposób, chociaż nie ukrywam wolałabym najpierw poznać PRZYCZYNĘ problemu niż się ciągle zaleczać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sabina, jeśli jesteś z Gdańska, to polecam Ci wejść na stronę euksi.org. W Gdańsku powstał niedawno Instytut do walki właśnie z tym problemem. Podobno jest to Instytut unikalny w skali europejskiej. Myślę, że w Twoim przypadku nie warto czekać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień Dobry, można prosić więcej informacji tak z pierwszej ręki :) Bo wiadomo, na stronie jest napisane, że wszystko jest idealnie, a jak to wygląda w rzeczywistości to nie wiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Składasz u nich na stronie zamowienie, nastepnie kontaktuje sie pani i zamawia kuriera po odbior Twojego kamienia. Jesli nie masz kamienia to mozna wyslac im wyniki z dobowej zbiorki moczu. Ja wysylalam kamien. Po okolo 30 dniach dostalam zwrot od dr Jerzego Michajłowskiego - kierownika instytutu z wynikiem. Jest tam opisany skład kamienia, co mogło byc przyczyna kamicy i zalecenia od doktora. Ja akurat dostalam ze musialam zrobic jescze dodatkowe badania i wtedy zalecenia profilaktyki od dr Jerzego. Polecam, bardzo jestem zadowodlona. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dużo piwka i ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kurcze to nawet nie wiedzilam i jaka jest cena takiej kuracji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie kuracja tylko badanie. Sprawdz na stronie, nie pamietam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odkwaś organizm, a żaden urolog nie będzie ci potrzebny - kamień sam się rozpuści po kilku miesiącach. Znam taką kurację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

do urologa zawsze warto iść, aczkolwiek jedz też dużo kapusty kiszonej i sok z kapusty oraz z ogórków kiszonych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Urologa nie polece, ale dobrym nefrologiem jest Sławomir Lizakowski. Nie do końca wiem, kiedy idzie się do urologa, kiedy do nefrologa, ale myślę, że to gość z tak dużym doswiadczeniem, że na pewno dobrze Ci doradzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli szukasz dobrego urologa polecam https://ranking.abczdrowie.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja moge polecic nefrologa dr Slawomir Lizakowski - super gosc!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefrostone jest świetny w przypadku kamicy nerkowej. Łagodzi objawy dzięki czemu aż tak nie odczuwamy choroby. Lek jest bezpieczny nie uzależnia i nie powoduje skutków ubocznych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oprócz urologa polecam skonsultować się z dietetykiem - ale nie byle jakim tylko takim który zna się na temacie - ja z moją kamicą nerkową zgłosilam się do pani dietetyk Beaty Ślebzak-Cebuli, która przygotowała mi indywidualny jadłospis i byłam pod jej stałą opięką - w tym momencie świetny spokój, bóle ustały, kamica znikła (co prawda pani Beata jest z Poznania ale ma konsultacje online przez skype)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

5 litrów płynów i już
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

konsultacje on line - dobre :D nei slyszalem zeby ktorys powazny lekarz robil takie rzeczy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W trojmiescie najlepiej to chyba iść po prostu do Jerzego Michajłowskiego na aniołkach. Doktor bardzo przyjemny człowiek, klinika pachnie nowością, jak juz mialbym isc to wlasnie tam znowu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Szybki wytrysk męża (26 odpowiedzi)

Witam. Piszę tutaj na forum poniewaz liczę,że ktoś z panów obecnych mi pooże. Mianowice jestem w...

Jakie tabletki na libido działają (31 odpowiedzi)

Witam, Swoje pytanie kieruję do kobiet, które miały okazje brać tabletki na libido. Mam 38 lat i...

Akupunktura w ciąży? (3 odpowiedzi)

Dostałam namiar na gabinet akupunktury http://akupunkturapokrywka.pl/ , jest kawałek ale podobno...

do góry