Widok

Kamil - opinia

Właśnie odebrałem mieszkanie od Inpro i jedyne co to mogę firmę serdecznie polecić!!!
Długo wachałem się na wyborem mojego pierwszego mieszkania, byłem u różnych deweloperów, ale ostatecznie wybór padł na Inpro.
W sumie od początku mega fajna i profesjonalna obługa, która dużo doradzała i wspierała w nurtujących mnie rzeczach ( mega podziękowania dla Pani Karoliny z działy sprzedaży, bardzo fachowa sympatyczna osoba, która z wielką cierpliwością i uśmiechem na ustach przeprowadziła mnie przez cały etap sprzedaży).
Również dział finansowy, bardzo fajnie wszystko tłumaczy i dzięki Pani Magdalenie mam chyba jedną z lepszych ofert kredytowych załatwioną tak na dobrą sprawę w ostatniej chwili, za co mega podziękownia.
Mieszkanie odebrane terminowo, wszystko na bierząco informowane czy to meilowo czy telefonicznie. O cały stan w jakim odebrałem mieszkanie nie mam się czego doczepić, ściany i podłogi równe białe;) wszystko tak jak na projekcie który nieco modyfikowałem.
Mam nadzieję, że dalsza współpraca już po odbiorze również będzie tak wyglądał. Ja mogę z czystym sercem polecić firmę za fachowość, rzetelność i takie ludzkie sympatyczne podejście
Moja ocena
Inpro SA kategoria: Deweloperzy
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość: 5
 
terminowość: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu

Panie Kamilu,
uprzejmie dziękujemy. Tak pozytywne opinie bardzo nas motywują. Życzymy, aby mieszkanie spełniło Pana oczekiwania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

wydaje sie że w żadnej inwestycji - a raczej ta firma podbija ranking z uwagi na bardzo złe opinie prawdziwych klientów, nikt nie pisze takich wylewnych opinii jeśli są prawdziwe, słabe to
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

W której inwestycji?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

@Kamil jaka inwestycja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opinia napisana przez dewelopera.
Nie nabierzcie sie na te superlatywy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry