Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karol H. - ocena Serdecznie polecamy usługi Pana Pawła, pełen profesjonalizm, terminowość oraz...
~Karol H.
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 23 października 2023

Kamil R. - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam każdemu współpracę z Panem Pawłem!
~Kamil R.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 lutego 2022

L - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim współpracę z Panem Pawłem. Nadzorował cały proces od...
~L
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 lutego 2022

M&M - opinia wątek zamknięty Dzięki Panu Pawłowi proces ubiegania się o kredyt hipoteczny, był jak wyjście...
~M&M
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 stycznia 2022

Artur W - opinia wątek zamknięty Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim! Mimo, że mój przypadek był...
~Artur W
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 stycznia 2022

MK - opinia wątek zamknięty Nie mogłem trafić lepiej. Bezstresowo przebrnęliśmy przez cały proces....
~MK
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 grudnia 2021

Zbyszek - opinia wątek zamknięty Polecam współpracę z Pawłem. Pełny profesjonalizm i terminowość. Dostaliśmy...
~Zbyszek
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 grudnia 2021

Kamil W. - opinia wątek zamknięty Pan Paweł zawsze we wszystkim pomoże, wszystko wyjaśni i zawsze odbierze...
~Kamil W.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 grudnia 2021

Krzysiek - opinia wątek zamknięty Firma Pana Pawła pomogła nam przy całej transakcji od A do Z. Nie potrafię...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 grudnia 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Bardzo sympatyczna i rzetelna współpraca. Pan Kamiński cały czas kontrolował...
~Joanna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 listopada 2021

Patrycja - opinia wątek zamknięty Zaangażowanie, rzetelność, profesjonalizm, słowność i punktualność - to...
~Patrycja
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 października 2021

Jakub - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Pana Pawła. Jest to człowiek, który...
~Jakub
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 listopada 2021

Klaudia - opinia wątek zamknięty Pan Paweł to Alfa i Omega kredytów hipotecznych. Polecat wszystkim!
~Klaudia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 listopada 2021

Paula - opinia wątek zamknięty Jakość obsługi klienta z jaką do tej pory się nie spotkałam. Od początku, do...
~Paula
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 listopada 2021

K.W. - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie, szybko, bezstresowo. Polecam!
~K.W.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 listopada 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry