Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Stały klient - ocena Korzystam z usług Mecenasa Armknechta od wielu lat, wcześniej starszego, a...
~Stały klient
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 14 lutego 2024

Kaba - opinia Profesjonaliści. Ta kancelaria to najlepszy adres w Gdyni!
~Kaba
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 24 czerwca 2023

Jacek - opinia Pozytywne opinie i tej kancelarii w Gdyni nie są przesadzone. Sam korzystałem...
~Jacek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 kwietnia 2023

Popławska - opinia Profesjonalne podejście, wiedza na top poziomie, kilka scenariuszy...
~Popławska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 stycznia 2023

Agnieszka - opinia Bardzo sprawni prawnicy. Jestem klientką Adviser od lat!
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 maja 2022

Klaudia M. - opinia wątek zamknięty Polecam profesjonalne podejście, Pan Armknecht to prawnik godny zaufania z...
~Klaudia M.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2022

Michał - opinia wątek zamknięty Super. Polecam. Normalny prawnik Bardzo sprawna i rzetelna obsługa
~Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 marca 2022

Agata S. - opinia wątek zamknięty Trafiłam do mecenasa Armknecht z polecenia i nie żałuję. Bardzo fajne...
~Agata S.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 lutego 2022

Agata - opinia wątek zamknięty Trochę długi czas oczekiwania na pierwsze spotkanie i ceny też nie są...
~Agata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 lutego 2022

Ula - opinia wątek zamknięty Pan Mecenas nakłonił całą rodzinę do zgodnego podziału spadku i udało nam się...
~Ula
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 lutego 2022

Gabriel - opinia wątek zamknięty Pan Armknecht to chodząca rzetelność.
~Gabriel
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 lutego 2022

Alina - opinia wątek zamknięty Do Kancelarii zgłosiłam się ze sprawą błędów w wykonaniu posadzki w...
~Alina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 grudnia 2021

kamil - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam, wysokiej jakości i profesjonalna obsługa.
~kamil
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 grudnia 2021

Jan - opinia wątek zamknięty Prawdziwie niemiecka solidność. Terminowi, słowni, sprawni a co najważniejsze...
~Jan
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 grudnia 2021

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Co prawda czekałam na spotkanie prawie dwa tygodnie,...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 października 2021

Agata - opinia wątek zamknięty Jak najbardziej polecam, sprawa rozwodowa i podział majątku przeprowadzone...
~Agata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 sierpnia 2021

Amanda - opinia wątek zamknięty Moja sprawa była bardzo skomplikowana, ale Pan Mecenas poprowadził ją...
~Amanda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 sierpnia 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Bezproblemowy kontakt z mecenasem, bardzo sprawne i rzeczowe załatwienie...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 lipca 2021

Tomasz - opinia wątek zamknięty Dziękuję za pomoc Mecenasowi. Potrafi wczuć się w sytuację klienta i...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 lipca 2021

Robert - opinia wątek zamknięty Absolutnie polecam, usługa reprezentacji wykonana na najwyższym poziomie. Oby...
~Robert
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 kwietnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry