Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zdecydowanie 6/6 wątek zamknięty Pan Mecenas to w mojej ocenie bardzo mądry i uczciwy prawnik, pracujący z...
~K.N.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 listopada 2019

bardzo dziękuję wątek zamknięty Pan Karol to świetny i bardzo, bardzo skuteczny specjalista, potwierdzam więc...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2019

Polecam i Polecam wątek zamknięty Bardzo kompetentny. Niezwykle niezwykle skuteczny w sądzie. Waleczny ale...
~Weronika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2018

Świetny Adwokat wątek zamknięty Pan Mecenas to niezwykle sumienny i rzeczowy adwokat. Bardzo dobry fachowiec...
~L.M.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 lutego 2018

POLECAM wątek zamknięty Witam. Z usług tej kancelarii skorzystałam po pewnych poszukiwaniach, z...
~MK
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2017

pełen profesjonalizm i skuteczność wątek zamknięty Rewelka. Moim zdaniem najlepszy z najlepszych. W kilku słowach. Wyrok dzieki...
~martyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 lipca 2016

polecam i jeszcze raz polecam ! ! ! wątek zamknięty Pan mecenas jest bardzo skutecznym adwokatem , zwłaszcza że w ocenie...
~ewelina t.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 stycznia 2016

Rewelacja wątek zamknięty Początkowo skorzystałem jedynie z porady. Potem postanowiłem zaufać i...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 grudnia 2015

Świetny wybór wątek zamknięty Pan mecenas spisał się na medal. Bardzo dziękuję. Jestem bardzo zadowolona....
~Basia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 czerwca 2015

polecam ! wątek zamknięty Zrobiłam rozeznanie wśród znajomych gdzie mogę pójść i poszukać pomocy. Kilka...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 marca 2015

Sprawy Rodzinne - Godni Polecenia wątek zamknięty Potwierdzam w 200% wszystkie doskonałe oceny Pana Mecenasa. Najlepszy chyba...
~Wiki
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 stycznia 2014

Godni polecenia w sprawie rozwodowej wątek zamknięty Adwokat dzięki któremu wyszedłem zwycięsko w walce o rozwód. Sposób...
~D.L.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 maja 2013

Super, super pomoc wątek zamknięty Serdecznie polecam jako specjalistę w sprawach małżeńskich o podział majątku....
~W.K.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 stycznia 2013

specjalista w sprawach rozwodowych wątek zamknięty Numer do mec. Chabowskiego dostałam od koleżanki, która wystawiała mu jak...
~Kama
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 listopada 2012

profesjonalna i skuteczna pomoc wątek zamknięty Początkowo myślałem, że spędzę w sądzie 2-3 lata. Stracę nerwy, fortunę i...
~Rob
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2012

Polecam !!! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Nie tylko skutecznie, ale przed wszystkim uczciwie i z...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 czerwca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry