Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marek - opinia Sprawa o sądowną eksmisję niepłacącej lokatorki. Doprowadzona z pomocą Pana...
~Marek
1

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 21 kwietnia 2023

Patrycja - opinia Bardzo serdecznie polecam! Przed zdecydowaniem się na prawnika dzwoniłam w...
~Patrycja
1

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 21 kwietnia 2023

Robert - opinia Pan Tomasz świetny adwokat, profesjonalnie i rzetelnie załatwione. Wyjaśnione...
~Robert
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 sierpnia 2022

Alicja - opinia Świetny adwokat. Niesamowita wiedza, rzetelność i zaangażowanie. Pan Tomasz...
~Alicja
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 czerwca 2022

Małgorzata - opinia Mecenas godny polecenia, Wysoka kultura osobista,duża wiedza i chęć pomocy...
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 sierpnia 2022

Natalia - opinia wątek zamknięty Pan Tomasz Janik wspaniały adwokat. Prowadził nasze 2 sprawy które zakończyły...
~Natalia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 marca 2022

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Pan Tomasz to bardzo kompetentny adwokat. Od samego początku współpracy...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 lutego 2022

Anna Kreft - opinia wątek zamknięty Świetny adwokat, polecam całym sercem. W ciągłym kontakcie z klientem,...
~Anna Kreft
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 stycznia 2022

Piotr - opinia wątek zamknięty Pan Mecenas profesjonalnie podszedł do sprawy, wykazując się wiedzą i...
~Piotr
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 stycznia 2022

Arkadiusz D. - opinia wątek zamknięty Polecam, pełen profesjonalizm i podejście do sprawy. Korzystamy z jego usług...
~Arkadiusz D.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 grudnia 2021

M. J. S. - opinia wątek zamknięty Zleciłem mec. Janikowi prowadzenie dwóch spraw sądowych. W obydwu wykazał się...
~M. J. S.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 października 2021

Adam - opinia wątek zamknięty Moja współpraca z Panem Tomaszem rozpoczęła się ponad rok temu, kiedy to...
~Adam
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 września 2021

Aleksandra M. - opinia wątek zamknięty Świetny człowiek i jeszcze lepszy Prawnik. 11/10. Rozwiązał ugodowo trudny...
~Aleksandra M.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 sierpnia 2021

Joanna W. - opinia wątek zamknięty Pan Tomasz szybko i bezproblemowo rozwiązał mój spór z pracodawca,...
~Joanna W.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 września 2021

Michał - opinia wątek zamknięty Szybko i profesjonalnie - wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone,...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 lipca 2020

Agnieszka .G. - opinia wątek zamknięty Mecenas Janik , rewelacyjny adwokat , rzetelny , z ogromna wiedza , kultura...
~Agnieszka .G.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 marca 2020

Mariusz - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam pana Adwokata, w razie konieczności będę wracać. I mogę...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 marca 2020

Zuzanna - opinia wątek zamknięty Fachowa i rzetelna współpraca, wysoka kultura osobista i ogromna wiedza....
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 listopada 2019

Bardzo polecam! wątek zamknięty Pan Mecenas bardzo mi pomógł. Wysoka kultura osobista, niezwykła wiedza,...
~Nina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 października 2019

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Pomoc prawna na najwyższym poziomie. Olbrzymia wiedza i profesjonalizm.
~MM
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 marca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry