Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Alimenty wątek zamknięty Pani Mecenas Patrycja Miśkowiec zaskakuje wiedzą, podejściem i...
~Bendelewski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2017

BGP Kancelarie Białobrzeska Janicki Miśkowiec Pawłowski Zieliński wątek zamknięty Pani Mecenas Patrycja Miśkowiec reprezentowała nas w sprawie o...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 marca 2017

eM - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić Mecenas Patrycję,pełen profesjonalizm w...
~eM
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 marca 2017

Profesjonalne doradztwo wątek zamknięty Pani Patrycja prowadzi mi juz kolejna sprawe, jestem bardzo zadowolona ze...
~Mc
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 marca 2017

Pani Mecenas Patrycja - polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam Panią Mecenas Patrycję. Skutecznie i rzeczowo zajęła się...
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 marca 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Spotkałam w życiu wielu "prawników" ale Pani Mecenas Patrycja Miśkowiec...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 marca 2017

Polecam wątek zamknięty Pan Marcin reprezentował mnie podczas sporu z pracodawcą. Dzięki niemu mogłem...
~ZW
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 marca 2015

Optymalizacja podatkowa wątek zamknięty Polecam. Poszukiwałem odpowiedzi na kilka pytań w zakresie optymalizacji...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lutego 2015

Kompetentni i rzeczowi wątek zamknięty Potrzebowałem szybkiej pomocy w zakresie prawa pracy. Otrzymałem wyczerpującą...
~BG
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lutego 2015

Pełen Pozytyw wątek zamknięty Korzystałem nie dawno z usług pani Kamili , sprawa była priorytetowa z którą...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 lutego 2015

Pełen profesjonalizm! wątek zamknięty Korzystalam z pomocy p. Patrycji Miiśkowiec i byłam bardzo zadowolna....
~Magda G.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 grudnia 2014

Marek - opinia wątek zamknięty Polecam Panią Kamilę Białobrzeską z Gdyni , która ma swoją Kancelarię przy...
~Marek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 października 2014

polecam wątek zamknięty Zdecydowanie polecam tę kancelarię. Pani Kamila jest osobą profesjonalną,...
~s.o.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 września 2014

POLECAM PANIA PATRYCJĘ MIŚKOWIEC!! wątek zamknięty Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ PANI PATRYCJA TO OSOBA ZAANGAŻOWANA CAŁYM SERCEM W NASZE...
~MARZENA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 września 2014

Polecam! wątek zamknięty Polecam usługi kancelarii! Współpracowałam z p. Marcinem Janickim i jestem...
~Marta
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 stycznia 2014

pomoc Prawnika p.Patrycji Miśkowiec wątek zamknięty Jestem Klientką p.Patrycji Miśkowiec i jestem bardzo zadowolona z obsługi...
~Renata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 września 2014

Profesjonalna Kancelaria wątek zamknięty Nie pierwszy raz korzystałem z usług i porad w kancelarii BMJ. Jak zwykle...
~Piotr - właściciel firmy Gdynia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2014

Polecam wątek zamknięty Do Kancelarii trafiłem z polecenia. Prawnicy w niej pracujący moją sprawą...
~Arkadiusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2014

rzetelnie profesjonalnie uczciwie wątek zamknięty Polecam tę Kancelarię ze względu na 100% zaangażowanie, profesjonalne,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2014

profesjonalnie i skutecznie wątek zamknięty Dziękuję za wsparcie i profesjonalne prowadzenie mojej sprawy.
~Jacek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry