Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kinga P - opinia wątek zamknięty Bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc przy ubieganiu się o kredyt. Bez...
~Kinga P
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 stycznia 2021

Michał - opinia wątek zamknięty Bardzo przyjazny wstępny kontakt. Spotkanie w nader miłej atmosferze,...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 listopada 2020

Paweł - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre i profesjonalne podejście do klienta. Załatwienie kredytu poszło...
~Paweł
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 marca 2020

Marta i Piotr - opinia wątek zamknięty Doradca finansowy Michał Nowicki bardzo sprawnie i szybko przeprowadził nas...
~Marta i Piotr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 lutego 2020

Bartosz - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecamy współpracę z Panem Michałem Nowickim. Pan Michał pomagał...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 grudnia 2019

polecam kancelarie finansową oliwa! wątek zamknięty Polecam uslugi tej kancelarii. Współpracowałem z Panem Michałem Nowickim....
~Sikora G.
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 października 2019

Ubezpieczenia i emerytury :) wątek zamknięty Dziękuję za zajęcie się moimi ubezpieczeniami. Dokładnie wiem, co teraz mam....
~AW
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 lipca 2019

Polecam wątek zamknięty Świetna pomoc Pani Marty Meczykowskiej w uzyskaniu kredytu hipotecznego...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 maja 2018

MARTA MENCZYKOWSKA wątek zamknięty Polecam panią Martę bardzo pomocna i kompetentna osoba.
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 maja 2018

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do klienta.
~Lech
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 października 2017

Pan Tomasz Damian wątek zamknięty Polecam Pana Tomasza Damiana - kompleksowa pomoc przy kredycie, załatwieniu...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 października 2017

Zbigniew Szymański wątek zamknięty Pan Zbigniew charakteryzuje się: profesjonalnym podejściem do prezentowanego...
~Paweł Pietkiewicz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 października 2017

Małgorzata Figurska wątek zamknięty Polecam doradcę, Panią Małgorzatę Figurską. Bardzo pomogła w wyborze...
~Marek Kaczyński
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2017

Polecam wątek zamknięty Rzetelność, wiedza, profesjonalizm. polecam każdemu. Jestem bardzo zadowolony.
~JAKUB
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

Renata Górska wątek zamknięty Zgłasza się do mnie wielu doradców finansowych. Wybrałem panią Renatę...
~Jan Odymała
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lipca 2017

Marta Menczykowska wątek zamknięty kompetentna i miła doradczyni, polecam!
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 czerwca 2017

Szczerze polecam Pana Zbigniewa Szymańskiego wątek zamknięty Szczerze polecam Pana Zbigniewa Szymańskiego, dzięki niemu moje "zaniedbane"...
~Wojciech Grzyb
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 czerwca 2017

profesjonalna obsługa wątek zamknięty polecam, bardzo dobre dbanie o klienta , bezproblemowy kontakt, fachowa pomoc...
~KRZYSZTOF
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 maja 2017

Pan Artur Burzacki wątek zamknięty Firma godna polecenia. Profesjonaliści.Bardzo indywidualne podejście do...
~A. Potrykus
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 maja 2017

Agent ubezpieczeniowy wątek zamknięty Witam. Chciałbym polecieć usługi Pani Renaty Górskiej w zakresie...
~Feliks Daniel
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 maja 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry