Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna Nowak - ocena Polecam z całego serca, pracują tam wspaniali ludzie. Zawiłości prawne nie...
~Anna Nowak
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 5 marca 2024

Marek - ocena Dobra rzetelna współpraca.
~Marek
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 12 lutego 2024

Eligiusz - ocena Polecam usługi kancelarii
~Eligiusz
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 12 lutego 2024

Kazimierz - ocena Kiedy zgłosiłem się z problemem oszustwa internetowego, to pomoc otrzymałem...
~Kazimierz
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 4 lutego 2024

Sebastian Pokorski - opinia Od samego początku konkretne porady i działanie. Bardzo dobra komunikacja i...
~Sebastian Pokorski
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 grudnia 2022

Runowscy - opinia Chcielibyśmy serdecznie podziękować i z czystym sumieniem polecić Kancelarię...
~Runowscy
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 października 2022

Jacek - opinia Kancelaria pomagał mi gdy oszuści wyczyścili moje konto w banku. Polecam i...
~Jacek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 sierpnia 2022

Arleta Kosowska - opinia Świetny adwokat, człowiek profesjonalista . Pan Bartosz doskonale orientuje...
~Arleta Kosowska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 sierpnia 2022

BG - opinia Bardzo kompetentny, profesjonalny i konkretny prawnik. Współpracuje z Panem...
~BG
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 czerwca 2022

P.G - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam Pana Bartosza Grube jest profesjonalistom w tym co robi,...
~P.G
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 listopada 2021

Sebastian Dubert - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra jakość wykonywanych usług, indywidualne podejście do sprawy,...
~Sebastian Dubert
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2021

Mateusz - opinia wątek zamknięty Zajmują się od paru miesięcy moim rozwodem. Na razie jestem mega pozytywnie...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2021

Adam M. - opinia wątek zamknięty W moim postępowaniu spadkowym miałem wcześniej dwóch prawników. Ten jest...
~Adam M.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2021

Paweł - opinia wątek zamknięty Korzystam z usług kancelarii od ponad roku. Cenię przede wszystkim...
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2021

Marta Czarna - opinia wątek zamknięty Korzystałam z konsultacji przy podpisywaniu umowy kredytowej. Bardzo...
~Marta Czarna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 lipca 2021

Pete Fly - opinia wątek zamknięty Dziękuję za pomoc. Jeśli będzie potrzeba, to z pewnością skorzystam kolejny raz.
~Pete Fly
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 czerwca 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Dziękuję za pomoc prawną, ktòrej nie moglam uzyskać w innych miejscach....
~Marta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 czerwca 2021

Aleksander - opinia wątek zamknięty Podczas wizyty mecenas wyjaśnił mi wszystko w sposób bardzo zrozumiały. Raz...
~Aleksander
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 maja 2021

Michał Lehmann - opinia wątek zamknięty Pan Bartosz to bardzo dobry, rzeczowy i kompetentny adwokat. Jest człowiekiem...
~Michał Lehmann
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 kwietnia 2021

Arkadiusz B - opinia wątek zamknięty Kancelaeia, którą z czystym sumieniem mogę polecić
~Arkadiusz B
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 stycznia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry