Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zygmunt Jóżwiak - ocena Pani Mecenas przeprowadziła sprawie moją sprawę o podział majątku...
~Zygmunt Jóżwiak
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 14 lutego 2024

Rafał acurzytek - ocena Pani Mecenas Kinal przeprowadziła mi szybko o sprawnie mediacje pieniądze tez...
~Rafał acurzytek
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 29 stycznia 2024

Grzegorz Karaś - opinia wątek zamknięty Nieoceniona pomoc. Pani mecenas bardzo sympatyczna. Nie spotkałem nigdy tak...
~Grzegorz Karaś
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 listopada 2021

Mariusz Andrzejewski - opinia wątek zamknięty Zleciłem prowadzenie sprawy o alimenty, jestem bardzo zadowolony z efektu....
~Mariusz Andrzejewski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 listopada 2020

Grażyna - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam korzystałam z usług Kancelarii w sprawie o rozwód. Jestem...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 sierpnia 2020

Mariusz Buczek - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam. Ogromne zaangażowanie i wiedza. Duża pomoc w sprawie...
~Mariusz Buczek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 sierpnia 2020

Kancelaria adwokacka wątek zamknięty Polecam usługi Kancelarii. Bardzo rzeczowi adwokaci, konkretni i skuteczni.
~Damian Marinkowski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 października 2019

Serdecznie polecam wątek zamknięty Polecam adwokat Martę Kinal i jej wspólniczkę Monike Robaczewska. Uzyskałam...
~Katarzyna Tetraczyńska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 października 2019

KrystynaBb78 - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam! Trafiłam do Kancelarii z polecenia, szukałam adwokata...
~KrystynaBb78
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2019

Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia sprawy wątek zamknięty Bardzo polecam Panie Mecenas. Jestem bardzo zadowolona z poprowadzenia sprawy...
~Asia Kl
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2018

Polecam! wątek zamknięty Panie Mecenas są bardzo skuteczne, napisały w moim imieniu odwołanie do Sądu...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lipca 2017

Polecam! wątek zamknięty Bardzo sprawna obsługa prawna. Panie mecenas w pełni profesjonalne i...
~Ada
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 stycznia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry