Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Godni polecenia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług tej kancelarii. Już dwa razy miałam...
~M. Chmist
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 marca 2018

Konkretnie! wątek zamknięty Z wielką przyjemnością wystawiam pozytywny komentarz. Pomimo że spóźniłem się...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 września 2017

Polecam! wątek zamknięty Z usług tej kancelarii korzystałam w lipcu br. Jestem pod ogromnym wrażeniem...
~Janina K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 września 2017

Polecam bo warto wątek zamknięty Korzystałem i będę korzystać. Miło, profesjonalnie, przystępnie cenowo. W...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2017

polecam wątek zamknięty Znajomi polecili mi tę kancelarie. Jestem zadowolony. Zwłaszcza, iż wyłożono...
~Kazimierz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 listopada 2015

Kancelaria, którą szczerze polecam wątek zamknięty Najważniejsze dla mnie było to, że sprawnie zostałam obsłużona. Pan notariusz...
~Klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 listopada 2014

Polecamy skorzystanie z usług Pana Notariusza Piotra Prorok wątek zamknięty Skorzystaliśmy z porady prawnej kancelarii Pana Notariusza Piotra Prorok....
~małżonkowie
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 lipca 2014

polecam! wątek zamknięty Korzystałam kilkakrotnie z obsługi przez pana Piotra Proroka - rzetelny i...
~AS
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 marca 2014

Polecam profesjonalnie i uprzejmie wątek zamknięty Wczoraj sporządziliśmy z żoną testamenty w obecności mecenasa P. Proroka....
~CZESTA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 stycznia 2014

Polecam wątek zamknięty Mam przyjemność korzystania z usług kancelarii i muszę potwierdzić wysoką...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 października 2013

Polecam wątek zamknięty Kilkakrotnie korzystałam z usług tej kancelarii i zawsze byłam bardzo...
~Krystyna K.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2013

Polecam wątek zamknięty dziś w kancelarii wykonaliśmy pierwszą z dwóch zaplanowanych czynności. Pełen...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 grudnia 2012

Polecam tę kancelarię wątek zamknięty W porównaniu do innych urzędów tego typu, tutaj spotkałem się ze zrozumieniem...
~MM
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 listopada 2012

Najlepsza Kancelaria Notarialna w Trójmieście wątek zamknięty Korzystam z usług tej Kancelarii przynajmniej od czterech lat.Zawsze spotykam...
~Krystyna Adamska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 listopada 2011

Profesjonalizm i rzetelość wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem profesjonalnego i rzetelnego podejścia do Klientów. Tu...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry