Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Katarzyna Zie - ocena Pani Mecenas prowadziła mi sprawę o rozwód. Udało się go szybko uzyskać....
~Katarzyna Zie
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 16 lutego 2024

MR - opinia Pełen profesjonalizm, wszechstronna wiedza pani Mecenas i przede wszystkim...
~MR
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 25 lipca 2023

Sebastian Munzel - opinia W moim przypadku chodziło o prawo spadkowe. Kancelaria doskonale...
~Sebastian Munzel
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 25 lipca 2023

Alexander Benit - opinia Pani Patrycji Roszczyniała to świetny adwokat nie tylko wykazuje...
~Alexander Benit
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 25 lipca 2023

Marcin - opinia Obsługa prawna na najwyższym poziomie. Do Pani Patrycji zgłosiłem się z...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 19 lipca 2023

Grzegorz Wróblewski - opinia Świetna kancelaria! Skorzystałem z usług Pani Mecenas Roszczyniała już na...
~Grzegorz Wróblewski
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 17 lipca 2023

Małgorzata Sz. - opinia Pani Mecenas już nie raz wsparła mnie dobrą radą. Po raz kolejny jestem...
~Małgorzata Sz.
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 11 lipca 2023

Jolanta - opinia Z czystym sumieniem polecam usługi adwokat Patrycji Roszczyniała, która...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 1 lipca 2023

Joanna - opinia Pani Mecenas, z którą miałam przyjemność współpracować, wykazała się...
~Joanna
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 25 maja 2023

Mariusz - opinia Adwokat, z którym miałem przyjemność współpracować, okazał się niezwykle...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 25 maja 2023

Agnieszka - opinia Pani Mecenas Roszczyniała jest nie tylko skutecznym adwokatem, ale także...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 23 maja 2023

Olga - opinia Bardzo polecam usługi Pani adwokat, która pomogła mi w mojej sprawie sądowej...
~Olga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 kwietnia 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry