Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna P. - ocena Bardzo profesjonalny, rzetelny, o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Świetny...
~Anna P.
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 11 lutego 2024

Marlena W. - ocena Kancelarię p. Artura polecam w 100%. Współpraca od 2020 roku w sprawie umowy...
~Marlena W.
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 23 października 2023

MB - opinia Kancelaria godna zaufania i polecenia. Po 3 latach współpracy,...
~MB
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 grudnia 2022

Marek Ł - opinia Szczerze polecam współpracę z Panem Arturem. Spokój, profesjonalizm, bardzo...
~Marek Ł
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 listopada 2022

Anna LS - opinia Polecam współpracę z Panem Arturem. Jestem bardzo zadowolona z usług,...
~Anna LS
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 listopada 2022

Marcin - opinia Pan Artur prowadził moja sprawę ponad 4 lata która w październiku zakończyła...
~Marcin
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 listopada 2022

Alicja S. - opinia Bardzo sprawnie przebiegły sprawy przez II Instancje. Zwrot nadpłaconych...
~Alicja S.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 lipca 2022

Ania - opinia wątek zamknięty Jesteśmy wdzięczni Panu Autorowi za poprowadzenie naszej sprawy dot. kredytu...
~Ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 marca 2022

MK - opinia wątek zamknięty Bezwzględnie najlepsza obsługa prawna, z jaką do tej pory się spotkałem. Tym...
~MK
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 marca 2022

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Dzięki Panu mecenasowi Arturowi Malinowskiemu właśnie wygraliśmy sprawę o...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 listopada 2021

Anna Robert - opinia wątek zamknięty Dzięki panu mecenasowi wygraliśmy sprawę przeciwko bankowi, która wydawała...
~Anna Robert
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 września 2021

JN - opinia wątek zamknięty Dzięki panu mecenasowi wygrałem sprawę przeciwko bankowi. Jest fachowcem w...
~JN
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 września 2021

Tomasz - opinia wątek zamknięty Bardzo rzetelna i kompleksowa obsługa , merytoryczna wiedza w zleconym...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2021

Robert - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm . Wstrzymanie obowiązku dokonywania przez powoda spłaty...
~Robert
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 maja 2021

Jacek - opinia wątek zamknięty Dzięki radcy prawnemu Arturowi Malinowskiemu wygrałem w Sadzie 2 sprawy....
~Jacek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 marca 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam Pana Artura. Profesjonalne podejście i zaangażowanie w...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 grudnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry